Фестиваль музики та спорту Mainstage UA - найцікавіший спосіб відсвяткувати Великдень і Першотравень з сім'єю та друзямиMainstage UA стане одним з наймасовіших музичних заходів дніпропетровської області в 2016-му році. І на це є кілька причин. 
По-перше, це перший open-air, який проходить в межах міста на спеціально облаштованій території. Це позбавить нас від логістичних труднощів, проблем зі зв'язком, водою та електрикою, до яких ми звикли на заходах подібного формату. 

По-друге, в 2016-м на одні вихідні випали чудові свята - Першотравень і Великдень. Ми звикли відзначати їх на природі, але ніколи ще у нас не було можливості зробити це в супроводі кращих музикантів з України, Росії, Білорусії, Грузії та Німеччини.
По-третє, Mainstage UA об'єднає на одній території безліч розваг для людей різних інтересів і вікових категорій: музика різноманітних напрямків, літній театр, пляж, наметове містечко, епатажне шоу моделей, конкурс соло-гітаристів, ярмарок молодих дизайнерів і хендмейдерів тощо. Крім того, Mainstage UA - це незабутня сімейна подорож на природу з дітьми. Справжнім подарунком для молодих батьків стане масштабна дитяча зона, в якій діти від 3 до 12 років зможуть провести час не гірше, ніж дорослі. Мотузковий парк, надувні гірки, батути, майстер-класи, насичена розважальна програма, аніматори зроблять цю маївку незабутньою не лише для дорослих, а й для дітей.

Також фестиваль стане приводом з'їхатися сюди байкерам зі всієї України, адже Mainstage UA - це офіційне відкриття всеукраїнського мото-сезону 2016. Організаторами відкриття сезону і мотоколон з різних куточків України стануть мотоклуби Angels та Staya. Даниною поваги байкерам стануть окремий кемпінг в тінистій прохолоді з альтанками, під охороною мотопарковка на березі річки і окрема пляжна сцена.

І нарешті, Mainstage UA - це перший фестиваль регіону з благодійної та екологічної цілями. Однією з цілей заходу стане екологічна програма, в якій неминуче візьме участь кожен гість фестивалю:
- Роздільний збір сміття. До 70% відходів відправляться не так на смітник, а на переробку.
- Еко-точка. Обмін ПЕТ-пляшок і бляшанок на різні фестивальні бонуси.
- Скорочення викидів CO2. Фестивальні бонуси і парковка для велосипедистів.
- «Зелена вулиця». Ярмарок-продаж національних еко- і біо-товарів.
- Виставка арт-об'єктів з вторсировини.
- Озеленення території табору. Посадка дерев напередодні і під час фестивалю, оснащення газоном футбольного поля.

Організатори фестивалю - Благодійна організація «Творити добро легко» - не тільки дадуть нам можливість провести незабутні свята з друзями і сім'єю. Цей захід - ще й спосіб комунікації між тисячами тих, хто думає і небайдужих людей, засіб для побудови кращого майбутнього для нашого міста і країни в цілому.

Локації фестивалю1) головна сцена
2) байк-зона: байкерський кемпінг з альтанками і мотопарковкой, пляж і пляжна сцена
3) фудкорт, оформлений як європейський фестиваль вуличної їжі
4) літній театр (майстер-класи, лекції, показ короткометражних та анімаційних фільмів)
5) ярмарок дизайнерів і хендмейдеров
6) дитяча зона з аніматорами та розвагами
7) зона спортивних змагань та розваг
8) наметове містечко, оснащене пунктом прокату туристичного спорядження, місцем для зарядки телефонів та електрочайниками.