Дніпропетровський художній музей розпочинає промоакцію «Вихід до міста» і запрошує взяти в ній участь усіх охочих містян та представників ЗМІ.

Музейники ознайомлять відвідувачів торгівельно-розважальних центрів із репродукціями яскравих творів (на мобайлах), що демонструють своєрідність та унікальність колекції Дніпропетровського художнього музею — регіонального культурного центру. А також проведуть імпровізовану дискусію про роль образотворчого мистецтва у повсякденному житті. Музейники сподіваються переконати пересічного відвідувача у необхідності споживати не тільки матеріальне, а й духовне.

Це спроба наблизити шедеври образотворчого мистецтва з колекції музею до найрізноманітніших прошарків населення і вікових груп, а також переконати громаду міста в тому, що музей завжди був і залишається актуальною формою пізнання культурної спадщини країни та людства, і, зрештою, змінити застарілі суспільні уявлення про музейного співробітника.

Оскільки ДХМ володіє значною колекцією творів образотворчого мистецтва і намагається гідно презентувати її у своїх експозиціях, цілком природно, виникає необхідність зробити крок до нового сучасного іміджу музею шляхом створення стійких асоціацій: музей – скарбниця шедеврів образотворчого мистецтва; музей – місце культурно-освітнього відпочинку; музей – місце для дискусій на теми довкола мистецтва.

Промоакція «Вихід до міста» відбудеться
12:00 - біля ТРЦ «МОСТ-Сіті» (вул. Глінки, 2)
14:30 - біля ТРЦ «GrandPlaza» (пр. Крала Маркса, 67)
Справки по тел.: (056) 744-60-35, (056) 47-33-38.