Відбудеться завершальна зустріч еко-спільноти Green Drinks у цьому році, присвячена темі міського транспорту та відкритих технологій для альтернативної енергетики. Запрошуємо всіх!

Наші спікери:
ЮРІЙ ЛОЗОВЕНКО – архітектор, громадський активіст у сфері транспорту та інфраструктури розкаже про те, як зробити міський транспорт комфортним і забути про тісні маршрутки. Юра надихне нас масою яскаравих прикладів зручної інфраструктури міста з-за кордону.

АНДРІЙ ЗІНЧЕНКО – наш гість із Києва, керівник освітніх проектів у сфері енергетики, співзасновник проекту Greencubator розкаже про рух за відкриті (не захищені патентом) технології, які прискорять перехід до альтернативних джерел енергії у світі та Україні.

Під час зустрічі ми також підбиватимемо підсумки діяльності екологічного руху в 2014 році та поділимось грандіозними планами на рік наступний.


Вхід: 30 грн. у фонд екологічного руху ЕкоДніпро. Традиційно впродовж заходу буде працювати затишна ярмарка екологічних товарів.

По всьому світі зустрічі GreenDrinks збирають людей, яким не байдуже життя, майбутнє планети, своє здоров'я і здоров'я своїх дітей.
70 країн, 670 міст.

Информация и запись по тел.: (095) 883 22 40, (098) 216 09 45.