За метеопрогнозами спекотних днів стає дедалі менше, але на початку осені все одно стане жарко. У вересні найвідоміша хореографічна спільнота Новомосковська відкриває новий танцювальний сезон.

Творча спілка «Майбутнє хореографії» презентує святковий концерт «Відкриття танцювального сезону 2014».
Вхід на концерт безкоштовний, а культурно-розважальна програма вражає насиченістю, бо учні та викладачі кращих шкіл Новомосковська продемонструють найвидовищніші постановки, що здобули високі оцінки на танцювальних змаганнях в Україні. Творча спілка презентує напрямки, що викладаються у школах, щоб кожен мав змогу обрати танцювальний стиль до смаку. Для наймолодших творчій колектив підготував вистави лялькового театру.

«В новому сезоні ми знову підіймаємось на новий рівень у розвитку, — коментує голова Правління спілки Дмитро Горошко. — Запрошуємо музикантів для супроводу танцювальних заходів, відкриваємо Bomond Dance School у Дніпропетровську, впроваджуємо інноваційні курси та головне — продовжуємо виховувати нове покоління професійних танцівників і хореографів».

У вересні двері у світ танцювального мистецтва відчиняють усі школи спілки:

  • Студія сучасного танцю «Бомонд» (контемпорарі, класичний танець, гімнастика),
  • Школа сучасного танцю «Майбутнє хореографії» (джаз-денс, класичний танець, вокал),
  • Школа хіп-хопу "Funked Heads" (hip-hop, house, ragga jam),
  • Студія бального танцю "New-Moscow Ballroom" (стандарт, латіна, весільний танець),
  • Дитяча група "Малятко" (хореографія, гімнастика, вокал),
  • Школа брейкдансу "B-Advanced" (top rock, power moves, freezes),
  • Група оздоровчого танцю "Дежавю" (пілатес, cardio funk),

Крім того, залишаючись в епіцентрі актуальних танцювальних напрямків, восени «Майбутнє хореографії» відкриває нові курси:

  • Курс "Ragga Jam" у школі "Funked Heads",
  • Курс "Мама+Я" для 2-річних дітей у групі "Малятко",
  • Курс "Базового бального танцю" для дітей 4 – 6 річного віку.

На відкритті сезону усі бажаючі детальніше дізнаються про сучасні стилі і європейські методики, що викладаються у школах «Майбутнього хореографії», зможуть поспілкуватися з педагогами і обрати свій танцювальний напрямок.

Довідка.
У сезоні 2013 творча спілка «Майбутнє хореографії» організувала 4 власних концерти та взяла участь у 11 святкових заходах у Новомосковську та інших містах Дніпропетровської області. З метою підвищення професійного рівня танцівників було проведено 3 змагання, 27 відкритих уроків та 4 майстер-класи із відомими українськими хореографами. Кількість виступів учнів на всеукраїнських заходах перевищила показники сезону 2012 вдвічі - танцівники спілки здобули призові місця, взявши участь у 28 змаганнях, батлах і конкурсах.
У сезоні 2014 «Майбутнє хореографії» підвищує планку хореографічного розвитку та пропонує кожному: «Танцюй тільки з кращими!».

Довідки за тел.: (050) 604-08-91, (096) 415-31-45.