В рамках культурних зустрічей, арт-центр Я Галерея у Дніпропетровську спільно з Альянс Франсез продовжує цикл кіно-дискусій, присвячених французькому кінематографу. Зустрічі передбачають перегляд фільму та його обговорення. Дискусію проводить модератор Алексія Кіс-Марк французькою мовою. Переклад на російську – Майя Гарькава. Фільм демонструватиметься французькою мовою із російськими субтитрами.
 
Під час наступної кіно-дискусії відбудеться перегляд та обговорення кінофільму: 
Поліс / Polisse, Франція, 2011, 127 хв., режисер – Майвенн Ле Беско, у ролях – Карін Вьяр, Джоі Старр, Маріна Фоіс, Ніколя Дювошель, Майвенн Ле Беско, Кароль Роше, Емманюель Берко.
Будні поліцейських із відділку Захисту неповнолітніх — це затримання педофілів, арешти неповнолітніх кишенькових злодіїв та перерва на обід, де стражі порядку розмовляють між собою про проблеми у сім'ї. Разом з тим — це професійна солідарність та неконтрольований гумор, що вибухає в найбільш неочікувані моменти. Це знання про те, що існує найгірше, і спроба жити з цим... Мелісса – фотограф Міністерства внутрішніх справ – отримує доручення зробити фоторепортаж про життя відділку, і поліцейському Фреду важко витримати її проникливий погляд.