РОБОТА в ПОЛІЦІЇ

На жаль, оголошення застаріло
ОГОЛОШЕННЯ
Головним управлінням Національної поліції в Дніпропетровській області оголошено конкурс на службу в поліції для зайняття вакантних посад середнього та молодшого складу поліції ГУНП в Дніпропетровській області.
Бажаючі узяти участь у конкурсі повинні відповідати загальним вимогам до кандидатів на службу в поліції, а саме:
• громадянство України;
• вік від 18 років;
• вільне володіння українською мовою згідно із Законом України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»;
• повна загальна середня освіта.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити онлайн-анкету та підготувати і особисто надати пакет необхідних документів, прийом яких здійснюватиметься за адресою: м. Дніпро, вул. Троїцька, 20-а.
Добір кандидатів на вакантні посади буде складатися з наступних етапів: тестування на знання законодавчої бази і на загальні здібності й навички, психологічне тестування особистісних характеристик, проходження кандидатами військово-лікарської комісії, перевірка рівня їх фізичної підготовленості, співбесіда з поліцейською комісією та проведення спеціальної перевірки.
У свою чергу держава гарантує поліцейським: стабільну заробітну плату, соціальне забезпечення згідно діючого законодавства, отримання житла в кредит за програмою пільгової іпотеки, компенсацію за оренду житла, професійну підготовку за міжнародними стандартами, можливість підвищити освітній ступінь вищої освіти у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, перспективу кар’єрного росту.
Заповнити онлайн-анкету, детальніше ознайомитися з вимогами до кандидатів, умовами конкурсу, переліком документів, необхідних для участі у конкурсі, та оголошених вакансій можливо на вебсайті Національної поліції України за посиланням https://nabir.np.gov.ua.
За додатковою інформацією слід звертатися за телефонами +3 8 (050) 696-29-16, +3 8 (097) 203-76-29, (093) 352-43-68 , або на електронну адресу [email protected].


ГУНП в Дніпропетровській області
Рубрики
Освіта
Дії
В обранеВидалити з обраного

Схожі оголошення

Кременчуцький Льотний Коледж
11:27, 20 лютого
Індивідуальні заняття для дітей 5 - 10 років у вас вдома (Центральний район) або онлайн. Підготов...
15:39, 24 лютого
ОГОЛОШЕННЯ Головним управлінням Національної поліції в Дніпропетровській області оголошено конкурс...
10:34, 20 лютого
Помогу Вашему ребенку в освоении школьной программы по английскому языку. Большое количество развив...
16:20, 20 лютого
Мрієте про навчання в країні з багатою історією, вражаючою культурною спадщиною та провідними універ...
10:24, 26 лютого
Помогу Вашему ребенку справиться с домашним заданием по всем предметам. Углубленное изучение англий...
16:20, 20 лютого