Фермерським господарствам - гранульований вапняк, вапнякове борошно

На жаль, оголошення застаріло
Виробляємо, продаємо та доставляємо гранульований вапняк, вапнякове борошно високої якості, виготовлений на сучасному європейському обладнанні. Продукт виготовлений шляхом висушування та розмелювання вапняку до стану порошку з подальшим гранулюванням. Гранульований вапняк - екологічно чистий продукт, адже виготовляється з вапнякового борошна власного виробництва та чистої води без будь-яких інших домішок.

Мелений вапняк у гранулах чи у формі порошку – це дієвий карбонатний меліорант, який переважно використовується для регуляції рН на грунтах. Основна діюча речовина – CaCO3> 90%. Вапняк вноситься стандартним розкидачем добрив восени або рано навесні із подальшою заробкою у грунт.

Інші сфери застосування вапняка:

✓ Розкислення ґрунтів. У формі порошку та гранул застосовується для розкислення ґрунту та збільшення концентрації кальцію. Підвищує рівень засвоєння мінеральних добрив.
✓ Для виробництва комбікормів. Вапнякове борошно використовується як харчова добавка в тваринництві та птахівництві.
✓ Для очищення та оздоровлення водойм. Відновлення природної флори і фауни, нормалізації рівня pH, приріст живої маси риби.

Вся продукція сертифікована та відповідає стандартам. При потребі можемо безкоштовно надіслати пробний зразок продукції для ознайомлення з її характеристиками.

Місце видобування сировини для виготовлення мінерального порошку: Тернопільська область, Гаї-Розтоцький вапняковий кар’єр. Можливий самовивіз готової продукції. Також маємо змогу доставляти продукцію власним автотранспортом та жд транспортом по всій Україні.

Фасування: у формі гранул та порошку відвантажується у багатошарових поліетиленових чи паперових мішках біг-бегах по 0,5т та 1,0т. Також можливий варіант фасування під ваше замовлення. Термін придатності - не обмежений.

Точна вага! Висока якість! Доступна ціна!
Зручна форма оплати!

Звертайтеся - адже вапняк дозволить суттєво підвищити родючість ваших ґрунтів, ефективно очистить ваші водойми та покращить якісні показники продукції до 30%!

Нашу продукцію також можуть шукати по таким фразам: вапнякова мука, борошно вапнякове, вапняна мука, вапняне борошно, мелений вапняк, меліорант вапняковий, мармурове борошоно, мелений мармур, доломітове борошно, доломітова мука, вапнякове добриво, вапнякові добрива.

Веб-сайт ➨ https://tpbg.com.ua/
Телефони (096) 026-12-65, (097) 555-07-00
Рубрики
Різне Промисловість, госптовари
Дії
В обранеВидалити з обраного

Схожі оголошення

Прием и вывоз лома черных и цветных металлов г. Днепропетровск и область. Возможен демонтаж металлок...
05:51, 4 жовтня
Предоставляем услуги по нанесению покрытий из металлов и керамики на различные поверхности, наплавке...
12:24, 25 вересня
Компания «АгроСушка» производит инфракрасный небольшой и недорогой сушильный шкаф «Фрукториана» для...
17:03, 4 жовтня
Весь комплекс работ по сантехнике! Отопление любое, установка котлов и радиаторов(батарей), укладк...
08:23, 3 жовтня
Мы занимаемся: Промывкой канализации Прочисткой засоров в канализации Профилактической и аварийно...
07:49, 4 жовтня
Изготовим под заказ электрическую камеру термической обработки древесины, учитывая Ваши требования и...
10:33, 26 вересня