Не втратити єдиный шанс

Президентська  кампанія вступила в активну фазу і подолала екватор. На вулицях столиці та в регіонах  розміщуються  білборди  з  вдумливими  обличчями,  на телеканалах і по радіо засилля рекламних роликів «крутих»  кандидатів,  відомі особистості закликають виборців віддати свої голоси за тих чи інших. 

Загалом, нинішній перелік кандидатів на президентську посаду мало чим відрізняється від попередніх. І якщо до цього поставитися спокійно, то все буде як і раніше: одні – багатітимуть, інші – розважатимуться, а широкі народні маси – й надалі  зубожітимуть.

Ольга Богомолець – не зовсім  звичний  кандидат.  Вона стала об’єктом всенародної уваги не як політик, а завдяки  активній громадянській позиції та діяльності під час київського Майдану, коли надавала медичну допомогу пораненим  по обидва  боки  барикад.  Втім,  це  далеко не єдине, що відрізняє  Ольгу Богомолець  від інших  кандидатів.  Основна  її  відмінність від інших полягає в тому, що за її спиною не стоять величезні капітали українських олігархів і не тягнуться  «шлейфом» корупційні схеми. Кошти на передвиборну кампанію – це пожертвування виборців, а в головному та місцевих штабах працюють не політтехнологи, а волонтери.

Тож яскраві білборди з обличчям пані Ольги на міжнародних автострадах та вулицях наших міст і сіл не з’являться, не буде й задорогої реклами на телеканалах. Богомолець взагалі називає абсурдом необхідність витрачати мільйони гривень на саморекламу: «Якби кожен кандидат направив ці гроші не на вибори, а на соціальні програми, державі та людям було б більше користі».

Журналісти й виборці нерідко запитують  Ольгу Вадимівну: що практикуючий медик, який не має спеціального досвіду, забув у великій політиці? Ольга Богомолець відповідає: «У моєму житті був переламний момент, коли я зрозуміла,  що більше не можу працювати лікарем у країні, в якій віддають накази стріляти в людей, в якій прості хлопці з дерев’яними щитами виходять під кулі для захисту держави від корупції та криміналітету.  Це був  момент, коли  я зрозуміла – це наш останній шанс. Якщо ми не змінимо країну зараз, ми не змінимо її вже ніколи».

Першим  кроком  Ольги Богомолець як Президента України буде розпуск чинної  Верховної Ради.  Вона глибоко переконана, що  саме переважна більшість нинішніх народних депутатів винна в нинішній кризі, оскільки поставила особисті амбіції вище за інтереси країни. Також відповідальні вони й за те, що на Майдані пролилася кров.

Наступна  проблема, яку  передбачає оперативно розв’язати  Ольга Богомолець як Президент – знищення корупції. І це для неї не абстрактна обіцянка,  є готовий механізм контролю державних закупівель та проведення тендерів. Іншими словами, кожен охочий зможе отримати інформацію про те, куди, коли, як і на що витрачаються гроші, які він сплачує державі у вигляді податків. Що закупило те чи інше міністерство, для якого регіону, хто продавець і скільки грошей було витрачено. А якщо громадяни вирішать, що чиновник не відповідає своїй посаді, то їм більше не доведеться виходити на вулиці: командою  Ольги Богомолець вже підготовлений проект закону «Про відповідальність влади», реалізація якого  дасть можливість зняти з посади будь-якого чиновника, котрий допустив серйозні порушення або просто нездатний керувати ввіреною  йому галуззю.

Photo2(1)

Як досвідчений практикуючий лікар, Ольга Богомолець  приділяє значну увагу й медичній  реформі. Вона  акцентує увагу на тому, що починаючи будь-яку реформу, необхідно чітко усвідомлювати її  кінцеву мету, а метою проведених попередніми урядами реформ були самі реформи, як такі. Метою ж майбутньої медичної реформи є збільшення тривалості життя до 80 років. Шокуючий факт – в Україні 95% чоловіків не доживають до пенсії, а в східних регіонах тривалість життя чоловіків становить лише 58 років. На  її глибоке переконання необхідно змінити  саме ставлення людей до власного здоров’я та способу життя. Реформування системи охорони здоров'я потребує насамперед реформи системи освіти, щоб діти з семи-восьми років чітко усвідомлювали наслідки куріння, вживання алкоголю та наркотиків, адже в 14 років пояснювати їм щось уже пізно. За статистикою, 75% дітей до 13 років вживають алкоголь. То хто за таких умов будуватиме майбутнє України?
         У сфері  загальнодержавного  управління Ольга Богомолець виступає за децентралізацію влади у всьому: і в структурі управління, і в розподілі фінансів, і навіть у прийнятті рішень, що стосуються гуманітарної сфери в кожній окремо взятій області. «Я вважаю, що президент не повинен призначати губернатора, – зазначає вона. – Жителі області мають висувати своїх кандидатів шляхом відкритого громадського обговорення і обирати їх шляхом законних виборів».

Таких самих принципів вона дотримується й стосовно  майбутнього парламенту. Ольга Богомолець вважає, що саме мешканці кожної області повинні мати право самостійно обрати  найдостойніших, які будуть представляти інтереси регіону в парламенті.
         Що ж до розподілу України на Захід і Схід, на Центр і Південь кандидат у Президенти Ольга Богомолець вважає, що  розбіжності штучно створені  тими політиками, які переслідують принцип «розділяй і володарюй». Вона глибко переконана, що  і захід, і схід нашої країни єдині у своєму прагненні спокійно й щасливо жити в безпечній країні та пишатись Україною. Пишатися країною, яка повинна мати чудові дружні й економічно вигідні стосунки і з Росією, і з Європою. 

Звичайно,  президентські вибори, як і будь-які інші вибори, це боротьба, і не завжди чітко за правилами та з дотриманням норм християнської моралі. Тож  в Ольги Богомолець теж вистачає не лише опонентів, а й відвертих недоброзичливців: адже вона єдина з усіх кандидатів у Президенти України не пов'язана ні з олігархами, ні з партіями, ні з державними діячами та великим бізнесом.  Вона  має чисту репутацію, а отже, дійсно є серйозною загрозою для нинішньої корупційної системи. 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Актуальность
(0 оценок)
Оперативность
(0 оценок)
Ошибки
(0 оценок)
Информативность
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует
Общество
24, 25 и 26 сентября днепровские  трамваи будут курсировать по-новому маршруту. Это связано с ремонтом трамвайных путей на пр. Дм. Яворницкого, от ул. Короленко до ул. Центральной, а также на ул. Леваневского от ул. Шухевича до ул. Камчатской. Об этом сообщили в пресс-службе КП "Днепровский электротранспорт". С 24 по 26 сентября с 22:00 трамваи №1 будут курсировать по обычному маршруту в сторону Железнодорожного вокзала, а по направлению к Транспортному ун...
Криминал
23 сентября около полуночи спецлинию 102 поступило сообщение от мужчины, который рассказал, что на улице Софьи Ковалевской на него и его друга напали неизвестные. Об этом сообщает пресс-служба патрульной полиции Днепропетровской области. Патрульные прибыли на место происшествия и обнаружили двух мужчин. Один из них нуждался в медицинской помощи. Ему вызвали «скорую». Мужчины рассказали, что пришли в магазин, а когда возвращались обратно, на них набросилис...
Общество
24 сентября вступило в силу решение горсовета о льготном проезде школьников в общественном транспорте Днепра. Об этом на своей странице в Фейсбук сообщил глава профсоюза автомобилистов и автоперевозчиков Михаил Тонконогий. Льготный проезд в полной мере начал действовать в электротранспорте. В маршрутках скидка начнет действовать в ближайшее время. «В электротранспорте уже действует скидка 50% (2 гривны). А в маршрутных автобусах скидка в 25% (1 гривна 75 к...
Общество
В Днепре благотворительность давно вышла за рамки сбора денег в коробку. Теперь помочь нуждающимся можно и с пользой для себя. Так, 29 сентября у жителей города будет возможность сходить на тренинг по управлению персоналом и тем самым помочь маленькому мальчику. Об этом журналисту 056.ua сообщили организаторы мероприятия  Все 100% вырученных средств пойдут на помощь Ване Комаревскому, ему всего три годика.  "Мальчик болен лимфобластным лейкозом, он уже пол...
Новости компаний
Клиенты ПриватБанка собрали 4 млн грн для пациентов Днепропетровской областной детской клинической больницы. На эту сумму благотворительный фонд ПриватБанка «Помогать просто!» приобрел для учреждения современное медицинское оборудование. Днепропетровская областная клиническая больница – ведущий детское медучреждение региона. Сюда госпитализируют детей в тяжелом состоянии и со сложными диагнозами. Оборудование, подаренное благотворительным фондом, крайне не...
Новости компаний
Уже совсем скоро, 7 октября, все учителя страны будут праздновать свой профессиональный день – День Учителя. Важно выбрать полезный подарок учителю, который будет приносить пользу и делать жизнь хотя бы немного комфортнее и ярче. Одни из лучших и оригинальных вариантов на сегодняшний день – умный зонт и деревянные часы. Они полезны, удобны, функциональны. Этими подарками учитель будет пользоваться достаточно часто, вспоминая заботливого ученика и будучи ем...
Общество
Сегодня, 24 сентября, в общежитии №1 ДНУ им О. Гончара (пр. Гагарина, 28) в одной из комнат обвалилась штукатурка потолок. Об этом корреспонденту 056 сообщил студент университета, который пожелал остаться анонимным. "В комнате на втором этаже, где живут три третьекурсницы обвалилась штукатурка потолка. Это произошло, когда в комнате была только одна студентка. К счастью, она не пострадала", - сказал корреспонденту 056 глава совета студенческого городка Евг...
Общество
Днепропетровским региональным центром по гидрометеорологии на 24 сентября объявлено штормовое предупреждение. Об этом сообщает пресс-служба ГСЧС в Днепропетровской области. 24 сентября прогнозируется облачная погода с прояснениями без осадков. Лишь вечером по городу и местами по области дождь. Ветер южный - 7-12, утром и днем ​​порывы 15-20 м/с. Температура воздуха по области ночью 6-11, днем ​​19-24 градусов, по городу ночью 7-9, днем ​​19-21 градусов. 25...
Общество
Фонд государственного имущества Украины готовит к продаже одно из крупнейших предприятий Днепра. Соответствующая информация размещена на сайте Фонда государственного имущества. Государственное предприятие «Днепровский электровозостроительный завод» размещен в каталоге объектов, которые подлежат приватизации. Сейчас предприятие находится в статусе подготовки к продаже. Его планируют продать на аукционе. В то же время не указывается дата проведения соответст...