Не втратити єдиный шанс - 056.ua

Не втратити єдиный шанс

Президентська  кампанія вступила в активну фазу і подолала екватор. На вулицях столиці та в регіонах  розміщуються  білборди  з  вдумливими  обличчями,  на телеканалах і по радіо засилля рекламних роликів «крутих»  кандидатів,  відомі особистості закликають виборців віддати свої голоси за тих чи інших. 

Загалом, нинішній перелік кандидатів на президентську посаду мало чим відрізняється від попередніх. І якщо до цього поставитися спокійно, то все буде як і раніше: одні – багатітимуть, інші – розважатимуться, а широкі народні маси – й надалі  зубожітимуть.

Ольга Богомолець – не зовсім  звичний  кандидат.  Вона стала об’єктом всенародної уваги не як політик, а завдяки  активній громадянській позиції та діяльності під час київського Майдану, коли надавала медичну допомогу пораненим  по обидва  боки  барикад.  Втім,  це  далеко не єдине, що відрізняє  Ольгу Богомолець  від інших  кандидатів.  Основна  її  відмінність від інших полягає в тому, що за її спиною не стоять величезні капітали українських олігархів і не тягнуться  «шлейфом» корупційні схеми. Кошти на передвиборну кампанію – це пожертвування виборців, а в головному та місцевих штабах працюють не політтехнологи, а волонтери.

Тож яскраві білборди з обличчям пані Ольги на міжнародних автострадах та вулицях наших міст і сіл не з’являться, не буде й задорогої реклами на телеканалах. Богомолець взагалі називає абсурдом необхідність витрачати мільйони гривень на саморекламу: «Якби кожен кандидат направив ці гроші не на вибори, а на соціальні програми, державі та людям було б більше користі».

Журналісти й виборці нерідко запитують  Ольгу Вадимівну: що практикуючий медик, який не має спеціального досвіду, забув у великій політиці? Ольга Богомолець відповідає: «У моєму житті був переламний момент, коли я зрозуміла,  що більше не можу працювати лікарем у країні, в якій віддають накази стріляти в людей, в якій прості хлопці з дерев’яними щитами виходять під кулі для захисту держави від корупції та криміналітету.  Це був  момент, коли  я зрозуміла – це наш останній шанс. Якщо ми не змінимо країну зараз, ми не змінимо її вже ніколи».

Першим  кроком  Ольги Богомолець як Президента України буде розпуск чинної  Верховної Ради.  Вона глибоко переконана, що  саме переважна більшість нинішніх народних депутатів винна в нинішній кризі, оскільки поставила особисті амбіції вище за інтереси країни. Також відповідальні вони й за те, що на Майдані пролилася кров.

Наступна  проблема, яку  передбачає оперативно розв’язати  Ольга Богомолець як Президент – знищення корупції. І це для неї не абстрактна обіцянка,  є готовий механізм контролю державних закупівель та проведення тендерів. Іншими словами, кожен охочий зможе отримати інформацію про те, куди, коли, як і на що витрачаються гроші, які він сплачує державі у вигляді податків. Що закупило те чи інше міністерство, для якого регіону, хто продавець і скільки грошей було витрачено. А якщо громадяни вирішать, що чиновник не відповідає своїй посаді, то їм більше не доведеться виходити на вулиці: командою  Ольги Богомолець вже підготовлений проект закону «Про відповідальність влади», реалізація якого  дасть можливість зняти з посади будь-якого чиновника, котрий допустив серйозні порушення або просто нездатний керувати ввіреною  йому галуззю.

Photo2(1)

Як досвідчений практикуючий лікар, Ольга Богомолець  приділяє значну увагу й медичній  реформі. Вона  акцентує увагу на тому, що починаючи будь-яку реформу, необхідно чітко усвідомлювати її  кінцеву мету, а метою проведених попередніми урядами реформ були самі реформи, як такі. Метою ж майбутньої медичної реформи є збільшення тривалості життя до 80 років. Шокуючий факт – в Україні 95% чоловіків не доживають до пенсії, а в східних регіонах тривалість життя чоловіків становить лише 58 років. На  її глибоке переконання необхідно змінити  саме ставлення людей до власного здоров’я та способу життя. Реформування системи охорони здоров'я потребує насамперед реформи системи освіти, щоб діти з семи-восьми років чітко усвідомлювали наслідки куріння, вживання алкоголю та наркотиків, адже в 14 років пояснювати їм щось уже пізно. За статистикою, 75% дітей до 13 років вживають алкоголь. То хто за таких умов будуватиме майбутнє України?
         У сфері  загальнодержавного  управління Ольга Богомолець виступає за децентралізацію влади у всьому: і в структурі управління, і в розподілі фінансів, і навіть у прийнятті рішень, що стосуються гуманітарної сфери в кожній окремо взятій області. «Я вважаю, що президент не повинен призначати губернатора, – зазначає вона. – Жителі області мають висувати своїх кандидатів шляхом відкритого громадського обговорення і обирати їх шляхом законних виборів».

Таких самих принципів вона дотримується й стосовно  майбутнього парламенту. Ольга Богомолець вважає, що саме мешканці кожної області повинні мати право самостійно обрати  найдостойніших, які будуть представляти інтереси регіону в парламенті.
         Що ж до розподілу України на Захід і Схід, на Центр і Південь кандидат у Президенти Ольга Богомолець вважає, що  розбіжності штучно створені  тими політиками, які переслідують принцип «розділяй і володарюй». Вона глибко переконана, що  і захід, і схід нашої країни єдині у своєму прагненні спокійно й щасливо жити в безпечній країні та пишатись Україною. Пишатися країною, яка повинна мати чудові дружні й економічно вигідні стосунки і з Росією, і з Європою. 

Звичайно,  президентські вибори, як і будь-які інші вибори, це боротьба, і не завжди чітко за правилами та з дотриманням норм християнської моралі. Тож  в Ольги Богомолець теж вистачає не лише опонентів, а й відвертих недоброзичливців: адже вона єдина з усіх кандидатів у Президенти України не пов'язана ні з олігархами, ні з партіями, ні з державними діячами та великим бізнесом.  Вона  має чисту репутацію, а отже, дійсно є серйозною загрозою для нинішньої корупційної системи. 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Актуальность
(0 оценок)
Оперативность
(0 оценок)
Ошибки
(0 оценок)
Информативность
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует
Общество
В пятницу, 22 февраля, в некоторых районах Днепра не будет света. Отключение электричества связано с техническим обслуживанием. Об этом сообщили в пресс-службе "ДТЭК Днепроблэнерго". СПИСОК АДРЕСОВ: АНД-район: ул. Петрозаводская, 372-412, 407-443; ул. Прянишникова, 57-147, 74-174; ул. Новгород-Северская, 53-91, 122-148, 152-186; ул. Черниговская, 210-254, 249-297;     Соборный район: ул. Станичная №1-69; №2-88А, ул. В. Дубинина Центральный район: Каверина...
Общество
В это раннее утро мы собрали для вас самые необычные и легкие новости для хорошего утра, которые вы могли пропустить. Заряжайтесь позитивом и вдохновляйтесь на продуктивный день! Аниматор студии Disney изменил через звуковую редактуру звучание голоса кота так, что он стал издавать разнообразные "электронные" звуки. По словам владельца кота, животное стало петь "лучше 88% рэперов".  Об этом он написал в Twitter. Увидев поющего кота, остальные владельцы дома...
Общество
С утра и до самого вечера небо в Днепре будет скрыто за облаками. Без осадков. Об этом сообщили в Укргидрометцентре. Днем температура воздуха будет от 0 до +3. Ветер северо-западный со скоростью 5-7 м/с. Ночью температура воздуха будет -1 до -3. Ветер западный со скоростью 3-4 м/с. Подписывайтесь на нашу страничку в Facebook и на наш канал в Telegram. ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Новые троллейбусы, безналичная оплата проезда и обращение в Кабмин: за что голосовали депут...
Общество
В Днепре подходит к концу 20 февраля, а значит время подводить итоги. 056 выделяет главные события уходящего дня. *** В Днепре состоялась очередная сессия горсовета депутатов VII созыва. Но заседание прошло без мэра Бориса Филатова, поэтому все "лягло на плечи" секретарю горсовета Александре Санжаре. На повестке дня депутаты голосовали за ряд вопросов, главными из которых стали вопросы кредита от европейского банка для покупки новых троллейбусов, борьба с...
Общество
Сегодня ко Дню Героев Небесной Сотни в центре Днепра прошел патриотический флешмоб. Об этом сообщает корреспондент 056 с места событий. В центре города выложили фразу «Герої не вмирають» фотографиями погибших 5 лет назад активистов. Среди 189 фотографий: 107 - фото Героев, 82 - фото событий на Майдане того времени. Размер фотографий почти метр на метр, размещены они на деревянных поддонах, а освещают лица зажженные лампадки. Рядом с фотографиями установили...
Культура
В Днепре проведут благотворительный концерт, собранные деньги с которого отправятся на помощь военным. Об этом корреспонденту 056 сообщили организаторы. В четверг, 7 марта, состоится благотворительный концерт по случаю дня рождения главы профсоюза автомобилистов и автоперевозчиков Днепра Михаила Тонконогого. Все собранные средства пойдут на выполнение технических заявок для военных в зоне ООС. На концерте выступят известные днепряне: Алексей Бутенко, Вячес...
Политические новости
Юлия Тимошенко по мнению ОО "Молодежь Украины за будущее" — единственный кандидат на пост президента, который понимает проблемы молодежи и имеет четкий план их решения. Об этом 19 февраля на пресс-конференции в УНИАН заявили представители ОО "Молодежь Украины за будущее". По словам активистов ОО "Молодежь Украины за будущее", они проанализировали программы кандидатов в президенты и по их мнению только лидер "Батьківщини" имеет пошаговый план, предусматрива...
Общество
Завтра, 21 февраля, в некоторых частях города отключат электричество. Это связано с техническим обслуживанием. Об этом сообщили в пресс-службе "ДТЭК Днепроблэнерго". СПИСОК АДРЕСОВ: АНД-район: ул. Петрозаводская, 372-412, 407-443; ул. Пряничникова, 57-147, 74-174; ул. Новгород-Северская, 53-91, 122-148, 152-186; ул. Черниговская, 210-254, 249-297;     Самарский район: ул.А.Барто 7,13; ул.Немировича-Данченко 36, 38; Д/К 392 (ул. Немировича-Данченко, 42); ко...
Общество
В Днепре завтра трамваи № 18 и № 19 изменят маршрут своего движения. Об этом сообщает пресс-служба КП “Днепровский электротранспорт”. 21 февраля с 22:00 приостанавливается работа трамвайного маршрута № 18. Трамваи № 19 будут перевозить пассажиров по измененному маршруту: площадь Старомостовая - ДЭВЗ. Последние отправления трамваев с конечных остановок по маршрутам без указанных изменений: - маршрут № 18 от ДЭВЗ - в 20:55, от ж/м Левобережный-3 - в 21:28...