Не втратити єдиный шанс

Президентська  кампанія вступила в активну фазу і подолала екватор. На вулицях столиці та в регіонах  розміщуються  білборди  з  вдумливими  обличчями,  на телеканалах і по радіо засилля рекламних роликів «крутих»  кандидатів,  відомі особистості закликають виборців віддати свої голоси за тих чи інших. 

Загалом, нинішній перелік кандидатів на президентську посаду мало чим відрізняється від попередніх. І якщо до цього поставитися спокійно, то все буде як і раніше: одні – багатітимуть, інші – розважатимуться, а широкі народні маси – й надалі  зубожітимуть.

Ольга Богомолець – не зовсім  звичний  кандидат.  Вона стала об’єктом всенародної уваги не як політик, а завдяки  активній громадянській позиції та діяльності під час київського Майдану, коли надавала медичну допомогу пораненим  по обидва  боки  барикад.  Втім,  це  далеко не єдине, що відрізняє  Ольгу Богомолець  від інших  кандидатів.  Основна  її  відмінність від інших полягає в тому, що за її спиною не стоять величезні капітали українських олігархів і не тягнуться  «шлейфом» корупційні схеми. Кошти на передвиборну кампанію – це пожертвування виборців, а в головному та місцевих штабах працюють не політтехнологи, а волонтери.

Тож яскраві білборди з обличчям пані Ольги на міжнародних автострадах та вулицях наших міст і сіл не з’являться, не буде й задорогої реклами на телеканалах. Богомолець взагалі називає абсурдом необхідність витрачати мільйони гривень на саморекламу: «Якби кожен кандидат направив ці гроші не на вибори, а на соціальні програми, державі та людям було б більше користі».

Журналісти й виборці нерідко запитують  Ольгу Вадимівну: що практикуючий медик, який не має спеціального досвіду, забув у великій політиці? Ольга Богомолець відповідає: «У моєму житті був переламний момент, коли я зрозуміла,  що більше не можу працювати лікарем у країні, в якій віддають накази стріляти в людей, в якій прості хлопці з дерев’яними щитами виходять під кулі для захисту держави від корупції та криміналітету.  Це був  момент, коли  я зрозуміла – це наш останній шанс. Якщо ми не змінимо країну зараз, ми не змінимо її вже ніколи».

Першим  кроком  Ольги Богомолець як Президента України буде розпуск чинної  Верховної Ради.  Вона глибоко переконана, що  саме переважна більшість нинішніх народних депутатів винна в нинішній кризі, оскільки поставила особисті амбіції вище за інтереси країни. Також відповідальні вони й за те, що на Майдані пролилася кров.

Наступна  проблема, яку  передбачає оперативно розв’язати  Ольга Богомолець як Президент – знищення корупції. І це для неї не абстрактна обіцянка,  є готовий механізм контролю державних закупівель та проведення тендерів. Іншими словами, кожен охочий зможе отримати інформацію про те, куди, коли, як і на що витрачаються гроші, які він сплачує державі у вигляді податків. Що закупило те чи інше міністерство, для якого регіону, хто продавець і скільки грошей було витрачено. А якщо громадяни вирішать, що чиновник не відповідає своїй посаді, то їм більше не доведеться виходити на вулиці: командою  Ольги Богомолець вже підготовлений проект закону «Про відповідальність влади», реалізація якого  дасть можливість зняти з посади будь-якого чиновника, котрий допустив серйозні порушення або просто нездатний керувати ввіреною  йому галуззю.

Photo2(1)

Як досвідчений практикуючий лікар, Ольга Богомолець  приділяє значну увагу й медичній  реформі. Вона  акцентує увагу на тому, що починаючи будь-яку реформу, необхідно чітко усвідомлювати її  кінцеву мету, а метою проведених попередніми урядами реформ були самі реформи, як такі. Метою ж майбутньої медичної реформи є збільшення тривалості життя до 80 років. Шокуючий факт – в Україні 95% чоловіків не доживають до пенсії, а в східних регіонах тривалість життя чоловіків становить лише 58 років. На  її глибоке переконання необхідно змінити  саме ставлення людей до власного здоров’я та способу життя. Реформування системи охорони здоров'я потребує насамперед реформи системи освіти, щоб діти з семи-восьми років чітко усвідомлювали наслідки куріння, вживання алкоголю та наркотиків, адже в 14 років пояснювати їм щось уже пізно. За статистикою, 75% дітей до 13 років вживають алкоголь. То хто за таких умов будуватиме майбутнє України?
         У сфері  загальнодержавного  управління Ольга Богомолець виступає за децентралізацію влади у всьому: і в структурі управління, і в розподілі фінансів, і навіть у прийнятті рішень, що стосуються гуманітарної сфери в кожній окремо взятій області. «Я вважаю, що президент не повинен призначати губернатора, – зазначає вона. – Жителі області мають висувати своїх кандидатів шляхом відкритого громадського обговорення і обирати їх шляхом законних виборів».

Таких самих принципів вона дотримується й стосовно  майбутнього парламенту. Ольга Богомолець вважає, що саме мешканці кожної області повинні мати право самостійно обрати  найдостойніших, які будуть представляти інтереси регіону в парламенті.
         Що ж до розподілу України на Захід і Схід, на Центр і Південь кандидат у Президенти Ольга Богомолець вважає, що  розбіжності штучно створені  тими політиками, які переслідують принцип «розділяй і володарюй». Вона глибко переконана, що  і захід, і схід нашої країни єдині у своєму прагненні спокійно й щасливо жити в безпечній країні та пишатись Україною. Пишатися країною, яка повинна мати чудові дружні й економічно вигідні стосунки і з Росією, і з Європою. 

Звичайно,  президентські вибори, як і будь-які інші вибори, це боротьба, і не завжди чітко за правилами та з дотриманням норм християнської моралі. Тож  в Ольги Богомолець теж вистачає не лише опонентів, а й відвертих недоброзичливців: адже вона єдина з усіх кандидатів у Президенти України не пов'язана ні з олігархами, ні з партіями, ні з державними діячами та великим бізнесом.  Вона  має чисту репутацію, а отже, дійсно є серйозною загрозою для нинішньої корупційної системи. 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Актуальность
(0 оценок)
Оперативность
(0 оценок)
Ошибки
(0 оценок)
Информативность
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует
Происшествия
На автодороге Харьков-Симферополь загорелась иномарка Об этом сообщает пресс-служба ГСЧС в Днепропетровской области. 18 ноября, около 17:37 в Службу спасения поступило сообщение о пожаре в легковом авто, которое находится посреди трассы. Огонь повредил салон, моторный отсек, а также передние и задние колеса у иномарки Peugeot Partner. Огонь удалось ликвидировать за несколько минут, а вот причина пожара устанавливается правоохранительными органами. Читайте...
Общество
Облачная погода будет держаться в Днепре до самого вечера. Вечером ожидается снег. Об этом сообщили в Укргидрометцентре.  Днем температура воздуха будет от 0 до +1. Ветер восточный со скоростью 3-5 м/с . Ночью температура воздуха будет от -1 до -3. Ветер северо-восточный со скоростью 1-2 м/с.
Общество
Сайт 056 выделяет главные события уходящей недели. В Днепре требуют «посадить» кондукторов в маршрутки. Жители Днепра требуют, чтобы плату за проезд собирал кондуктор, а не водитель маршрутки. По словам автора петиции, сбор платы за проезд в маршрутке отвлекает водителя от вождения и это несет угрозу здоровью пассажиров. «Водитель сам собирает плату за проезд и часто это делает во время движение. Это отвлекает его от вождения, создаёт угрозу для здоровья п...
Культура
В Днепре на этих выходных прошел Фестиваль вина и сыра, на котором собрались украинские производители Об этом корреспондент 056 сообщает с места событий. В Саду Музей украинской живописи разместились локации производителей вина, сыра, шоколада, домашних колбас и даже крем-меда. Также присутствовали грузинские рестораны. Несмотря на холодный день в саду собралось очень много людей: кто-то покупал продукты домой или на подарок, а кто-то утроился за уютными с...
Общество
Активисты Днепра провели акцию против налогов на ввоз электромобилей и других транспортных средств с электрическими двигателями Об этом сообщает корреспондент 056 с места событий. Такая акция проходит сегодня в других городах Украины в связи с тем, что полтора месяца осталось до окончания временной нормы об освобождении от налога на добавленную стоимость и акцизным налогом ввоза транспортных средств, оснащенных электрическими двигателями.В Верховной Раде н...
СПИСОК АДРЕСОВ
В понедельник, 19 ноября, в некоторых районах города отключат свет. Это связано с техническим обслуживанием. Об этом сообщили в пресс-службе "ДТЭК Днепроблэнерго". СПИСОК АДРЕСОВ: АНД-район: Сеть ул.Спартака4-54/1-39/41-76, ул.Богомаза87-118, ул.Ферганская1-49, ул.Мольяра44,46/37-64, ул.Радужная3-54, ул.Гринченко142-148. Соборный район: ул.8-Марта, 8-10, 13-19; ул. Дмитрия Донцова, 7-13, 15; ул. Марии Кюри, 8-10, 9, 13-19 Шевченковский район: ул. Платова ,...
Происшествия
В Павлограде спасатели доставали 14-летнего мальчика с высоты 6 метров Об этом сообщает пресс-служба ГСЧС в Днепропетровской области. 17 ноября в вечернее время в службу спасения поступил вызов о том, что ребенок застрял на высоте и не может спуститься вниз. Прибыв на место, выяснилось, что 14-летний мальчик застрял между дымоходом и зданием не эксплуатированной котельной на высоте около 6-ти метров. Чтобы снять парня, спасатели поднялись по выдвижной лест...
Общество
В Днепре продолжаются тренировки по контраварийному вождению, на котором участники учились проезду крутых поворотов, узких мест и основным приемам до медицинской помощи Об этом корреспонденту 056 сообщил глава Профсоюза автомобилистов и автоперевозчиков Днепра Михаил Тонконогий. На третью тренировку пришло около 30 участников, благодаря которым мероприятие остается динамичным и интересным. Тренировочные упражнения для участников подготовил руководитель рал...
Происшествия
В Днепре продолжают сгорать автомобили по ночам, сегодня выгорела иномарка Mercedes Об этом сообщает пресс-служба ГСЧС в Днепропетровской области. Сегодня, 18 ноября в 3:33 поступил вызов о пожаре в автомобиле на улице Рабочей: огонь повредил салон и задний отсек автомобиля. Спасателям удалось ликвидировать пожар в 4:06, пострадавших и погибших нет. Причина пожара неизвестная. Напомним, ранее мы писали о том, 16 ноября сгорело два автомобиля, а 2 ноября в...