Не втратити єдиный шанс

Президентська  кампанія вступила в активну фазу і подолала екватор. На вулицях столиці та в регіонах  розміщуються  білборди  з  вдумливими  обличчями,  на телеканалах і по радіо засилля рекламних роликів «крутих»  кандидатів,  відомі особистості закликають виборців віддати свої голоси за тих чи інших. 

Загалом, нинішній перелік кандидатів на президентську посаду мало чим відрізняється від попередніх. І якщо до цього поставитися спокійно, то все буде як і раніше: одні – багатітимуть, інші – розважатимуться, а широкі народні маси – й надалі  зубожітимуть.

Ольга Богомолець – не зовсім  звичний  кандидат.  Вона стала об’єктом всенародної уваги не як політик, а завдяки  активній громадянській позиції та діяльності під час київського Майдану, коли надавала медичну допомогу пораненим  по обидва  боки  барикад.  Втім,  це  далеко не єдине, що відрізняє  Ольгу Богомолець  від інших  кандидатів.  Основна  її  відмінність від інших полягає в тому, що за її спиною не стоять величезні капітали українських олігархів і не тягнуться  «шлейфом» корупційні схеми. Кошти на передвиборну кампанію – це пожертвування виборців, а в головному та місцевих штабах працюють не політтехнологи, а волонтери.

Тож яскраві білборди з обличчям пані Ольги на міжнародних автострадах та вулицях наших міст і сіл не з’являться, не буде й задорогої реклами на телеканалах. Богомолець взагалі називає абсурдом необхідність витрачати мільйони гривень на саморекламу: «Якби кожен кандидат направив ці гроші не на вибори, а на соціальні програми, державі та людям було б більше користі».

Журналісти й виборці нерідко запитують  Ольгу Вадимівну: що практикуючий медик, який не має спеціального досвіду, забув у великій політиці? Ольга Богомолець відповідає: «У моєму житті був переламний момент, коли я зрозуміла,  що більше не можу працювати лікарем у країні, в якій віддають накази стріляти в людей, в якій прості хлопці з дерев’яними щитами виходять під кулі для захисту держави від корупції та криміналітету.  Це був  момент, коли  я зрозуміла – це наш останній шанс. Якщо ми не змінимо країну зараз, ми не змінимо її вже ніколи».

Першим  кроком  Ольги Богомолець як Президента України буде розпуск чинної  Верховної Ради.  Вона глибоко переконана, що  саме переважна більшість нинішніх народних депутатів винна в нинішній кризі, оскільки поставила особисті амбіції вище за інтереси країни. Також відповідальні вони й за те, що на Майдані пролилася кров.

Наступна  проблема, яку  передбачає оперативно розв’язати  Ольга Богомолець як Президент – знищення корупції. І це для неї не абстрактна обіцянка,  є готовий механізм контролю державних закупівель та проведення тендерів. Іншими словами, кожен охочий зможе отримати інформацію про те, куди, коли, як і на що витрачаються гроші, які він сплачує державі у вигляді податків. Що закупило те чи інше міністерство, для якого регіону, хто продавець і скільки грошей було витрачено. А якщо громадяни вирішать, що чиновник не відповідає своїй посаді, то їм більше не доведеться виходити на вулиці: командою  Ольги Богомолець вже підготовлений проект закону «Про відповідальність влади», реалізація якого  дасть можливість зняти з посади будь-якого чиновника, котрий допустив серйозні порушення або просто нездатний керувати ввіреною  йому галуззю.

Photo2(1)

Як досвідчений практикуючий лікар, Ольга Богомолець  приділяє значну увагу й медичній  реформі. Вона  акцентує увагу на тому, що починаючи будь-яку реформу, необхідно чітко усвідомлювати її  кінцеву мету, а метою проведених попередніми урядами реформ були самі реформи, як такі. Метою ж майбутньої медичної реформи є збільшення тривалості життя до 80 років. Шокуючий факт – в Україні 95% чоловіків не доживають до пенсії, а в східних регіонах тривалість життя чоловіків становить лише 58 років. На  її глибоке переконання необхідно змінити  саме ставлення людей до власного здоров’я та способу життя. Реформування системи охорони здоров'я потребує насамперед реформи системи освіти, щоб діти з семи-восьми років чітко усвідомлювали наслідки куріння, вживання алкоголю та наркотиків, адже в 14 років пояснювати їм щось уже пізно. За статистикою, 75% дітей до 13 років вживають алкоголь. То хто за таких умов будуватиме майбутнє України?
         У сфері  загальнодержавного  управління Ольга Богомолець виступає за децентралізацію влади у всьому: і в структурі управління, і в розподілі фінансів, і навіть у прийнятті рішень, що стосуються гуманітарної сфери в кожній окремо взятій області. «Я вважаю, що президент не повинен призначати губернатора, – зазначає вона. – Жителі області мають висувати своїх кандидатів шляхом відкритого громадського обговорення і обирати їх шляхом законних виборів».

Таких самих принципів вона дотримується й стосовно  майбутнього парламенту. Ольга Богомолець вважає, що саме мешканці кожної області повинні мати право самостійно обрати  найдостойніших, які будуть представляти інтереси регіону в парламенті.
         Що ж до розподілу України на Захід і Схід, на Центр і Південь кандидат у Президенти Ольга Богомолець вважає, що  розбіжності штучно створені  тими політиками, які переслідують принцип «розділяй і володарюй». Вона глибко переконана, що  і захід, і схід нашої країни єдині у своєму прагненні спокійно й щасливо жити в безпечній країні та пишатись Україною. Пишатися країною, яка повинна мати чудові дружні й економічно вигідні стосунки і з Росією, і з Європою. 

Звичайно,  президентські вибори, як і будь-які інші вибори, це боротьба, і не завжди чітко за правилами та з дотриманням норм християнської моралі. Тож  в Ольги Богомолець теж вистачає не лише опонентів, а й відвертих недоброзичливців: адже вона єдина з усіх кандидатів у Президенти України не пов'язана ні з олігархами, ні з партіями, ні з державними діячами та великим бізнесом.  Вона  має чисту репутацію, а отже, дійсно є серйозною загрозою для нинішньої корупційної системи. 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Актуальность
(0 оценок)
Оперативность
(0 оценок)
Ошибки
(0 оценок)
Информативность
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует
Спорт
Спортсмен из Днепропетровской области Дмитрий Сухоцкий завоевал золотую медаль на чемпионате Украины по тяжелой атлетике. Сухоцкий выступал в полулегком весе до 61 кг, сообщили в пресс-службе ДнепрОГА.  Тяжелоатлет получил чемпионское звание с результатом 260 кг в сумме двух упражнений. Он также попытался установить рекорд Украины. Для этого ему надо было поднять штангу в 150 кг при исполнении толчка. Но этот вес не покорился спортсмену. Впрочем, это не по...
Происшествия
В Днепре сгорело складское двухэтажное помещение и поддоны на территории Об этом сообщает пресс-служба ГСЧС в Днепропетровской области. 23 сентября в 2:24 в Службу спасения поступило сообщение о пожаре на улице Артельной в Амур-Нижнеднепровском районе. Прибыв на место, спасатели установили, что на открытой территории горят деревянные поддоны на площади 1000 кв. м, а также отдельно стоящее двухэтажное здание со складскими помещениями на площади 825 м.кв. По...
Общество
В понедельник, 24 сентября, в некоторых районах Днепра, в связи с техническим обслуживанием, отключат свет.  Об этом сообщили в пресс-службе "ДТЭК Днепроблэнерго". Соборный район: пр. Дмитра Яворницького, 33; ул. Владимира Моссаковского, 1-7; ул. Шевченко, 12, 17-29; ул.Дорожная 3-19, 2-42, ул.Ереванская 1-65, 2-80, ул.Радостная 1-67,2-64, ул.Новогодняя 2-52/1, 1-37, ул. Мира 1-43,6-56 АНД-район: ул. Передовая, школа №115, котельная; пер. Балканский; ул. И...
Общество
С развитием интернета появляется больше возможностей, которые можно использовать в целях заработка денег, но не все знают как. 056 подобрал для вас варианты необычных, но эффективных подработок. 1. Продажа книг на Amazon Вы можете зарабатывать на продаже книг, которые даже не придется писать. Как? Подробно об этом рассказывается в материале на Yakaboo “Люди всегда хотят есть, худеть, становиться здоровее и зарабатывать: какие книги покупают американцы и ск...
Общество
22 сентября в чемпионате по регби сошлись команды из Днепра и Киева Об этом сообщает корреспондент 056 с места событий. 22 сентября на стадионе “Метеор” прошел чемпионат по регби между командами “Дніпро” и “Політехнік” из Киева. Победила приглашенная команда со счетом 31:24. На протяжении всего матча команда Днепра достойно вела игру с победным счетом, но на последних минутах гости отыгрались и вырвались вперед. Богдан Поплавский, игрок РК Днепр и сборной...
Общество
В Днепре до самого вечера будет держаться пасмурная погода, и лишь под конец дня небо очистится от облаков. Днем, возможно, пройдет сильный дождь, но он закончится еще до наступления вечера. Об этом сообщили в Укргидрометцентре. Днем температура воздуха будет до +20. Ночью температура воздуха будет до +11. Ветер северный со скоростью 4-6 м/с. ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: В Днепре у «Мост-Сити» полностью перекроют движение транспорта и запретят парковку: в чем дело
Общество
В Днепре у торгового центра «Мост-Сити» перекроют движение транспорта и запретят парковку из-за проведения праздника Об этом сообщается в распоряжении городского главы Днепра. У торгового центра 23 сентября, в воскресенье, с 6 утра будет перекрыто движение по улице Владимира Великого и улице Харьковской около ТЦ. Также там будет запрещена парковка. Неудобства связаны с проведением праздника по случаю «Дня Рождения» ТЦ. Откроют дорогу после окончания торжес...
Общество
В Днепр уже на этих выходных вернутся дожди и холода Об этом сообщает пресс-служба ГСЧС в Днепропетровской области. В результате влияния активного циклона с севера на территории Днепропетровской области 23-24 сентября ожидаются резкие изменения погодных условий. Уже в это воскресенье, 23 сентября, по городу ожидается переменная облачность, ночью и днем местами кратковременный дождь, гроза. Ветер северо-западный, 7-12 м/с, днем местами порывы 15-20 м/с. Тем...
Культура
В Днепре провели концерт молодых рэп-исполнителей, организованный Soda Prom Об этом сообщает корреспондент 056 с места событий. 21 сентября, в 18:00 около арт-пространства “Fabrika” начала собираться молодежь, желающая попасть на концерт. Пройдя фейс-контроль и показав содержимое сумок, гости поднимались по старой лестнице на второй этаж и попадали в огромное помещение, где мигали стробоскопы и грохотала музыка. Небольшая сцена в конце зала была с самого н...