Євромайдан-Дніпро звернувся до міністра МВД України що до неприпустимих призначень від МВС у Дніпропетровській області

 ЗВЕРНЕННЯ «що до неприпустимих призначень від МВС у Дніпропетровській області»
 З лютого цього року начальником ГУВС в Дніпропетровської області призначений полковник міліції Гогуадзе. Пізніше був призначений його першим заступником полковник Фокін, а також начальником УВС Дніпропетровська генерал Глуховеря. Всі ці призначення ніхто не погоджував з місцевим активом «Євромайдану», вони були спущені спільноті, як безальтернативні з гори, а саме міністром МВС паном Аваковим.
 Всі «новопризначенці» добре відомі місцевому населенню, як особи, що раніше вже працювали в системі МВС в нашої області, та відмітилися низкою корупційних скандалів. Всі ці особи мають статки, в тому числі і нерухомість, яка на декілька порядків перевищує їх офіційні доходи, що в свою чергу підтверджує їх схильність до корупційних вчинків. До речі ніхто з них офіційно не оприлюднив особисті податкові декларації, що є незаконним та неприпустимим.
     Що стосується громадянина Гогуадзе, він не є кадровим міліціонером, починав трудовий шлях м’ясником, далі торговцем, директором комерційної структури, після чого через зв'язок з добре відомим місту чиновником, екс секретарем міської ради Дмитром Єрохиним (по якому було порушено безліч кримінальних справ,він навіть при житті неодноразово знаходився у СІЗО), опинився у виконкомі міської ради. Після нетривалої роботи у виконкомі, Гогуадзе опинився на посаді начальника управління захисту прав споживачів, де його ім’я стало легендарним, від прославився тим, що отримуючи скарги населення на неякісні  товари та послуги, шантажував підприємців, за що отримував хабарі за відкуп від відповідальності, на цьому поприщі Гогуадзе сколотив свій перший значний капітал. Після цього Гогуадзе купив собі посаду начальника обласного МЧС, де також прославився тим, що припиняв роботу будь якої торгівельної точки, і без викупу не давав підприємцям дозволу на роботу, його ставки починалися з старту в 600 доларів США, підприємці навіть дали йому призвіська: «Абрек» та «Гогі 600 баксів».
 Примноживши власний капітал «Гогі» купив собі чергову посаду начальника штабу УВС Дніпропетровської області, приблизно у 2006 році, тоді ж  пішов у лави парії «Наша Україна», та став депутатом Бабушкінської у м. Дніпропетровську ради. В 2010 році «своєчасно» перебіг в Партію Регіонів, та балотувався по списках вже в обласну раду від нових хазяїв. В 2012 році намагався потрапити в списки кандидатів у Верховну раду, від Партії Регіонів, але йому не вистачило коштів. Завжди вважався людиною народного депутата від ПР – Івана Ступака. Помічений у ділових стосунках з колишнім віце прем’єром Олександром Вілкулом.
 З 2013 року Гогуадзе працював начальником штабу Київського обласного УВС, за даними активістів Київського майдану, саме Гогуадзе відповідав за безперешкодний проїзд груп озброєних «тітушок» на антимайдан, особисто влаштовував їх квартирування, а також активно перешкоджав проїзду громадян до Києва на підтримку Євромайдану. Призначення Гогуадзе до Дніпропетровського обласного УВС виконував та супроводжував перший заступник  колишнього міністра втікача Захарченка. Один з лідерів місцевого «Євромайдану» Віктор Романенко, навіть організував пікет проти призначення Гогуадзе, та зірвав йому прес-конференцію, на якій радник міністра Ашрот Папоян прилюдно пообіцяв, що міністр Аваков перегляне призначення Гогуадзе, але схибив і не виконав обіцянку. До речі разом з Гогуадзе на скандальній прес-конференції перебула особа, яка представляла його - шахрай Павло Феднов, який в той самий час перебував в офіційному розшуку за скоєння низки злочинів ( за ст.ст. 358, 212 КК України ), про що громадські активісти повідомили Гогуадзе, а через декілька днів дані про розшук злодія зникли з офіційних джерел МВС України.
 Подібною до Гогуадзе фігурою є і полковник Фокін, який до останнього часу був офіційним помічником екс віце прем’єра Олександра Вілкула, та займався координацією наймання «тітушок» у Кривому Розі , та супроводу їх до Києва під час подій «Євромайдану».
 Призначення на очільника міської міліції Дніпропетровська, генерала Глуховері, взагалі сприймається спільнотою, як знущання над народом, так як Віталій Глуховеря приїхав на «свято» призначення з м. Москви, де працював останні 4 роки (!).
 З цими лютневоберезневими призначеннями міліції, недивним стає те, що полковники Хуторний, Седлецький, Третьков, які безпосередньо керували «тітушками» та побиттям мирних громадян в Дніпропетровську 25 листопаду 2013 року, 26, 27 січня 2014 року, залишилися на своїх посадах, і навіть не були відстороненні «новим» міліцейським керівництвом (!). Також на жаль, не дивно те, що коли наші активісти, разом з самообороною та правим сектором, виявили озброєних сепаратистів на черговому сепаратистському мітингу 16 березня, вони більше 4 годин переслідували злочинців, які намагалися втекти на авто без номерів, а міська та обласна міліція відмовлялася заарештувати злочинців, і лише після ультиматуму керівникам міліції вони приїхали та заарештували озброєних чоловіків. При тому затриманих п’ятьох сепаратистів, міліціонери збиралися відпустити ввечері того ж дня, і лише завдяки активістам, які зібралися, міліція не змогла звільнити сепаратистів. Але ж через тиждень затриманні злочинці були звільнені, та почали нахабно погрожувати розправою активістам «Євромайдану», міліція не реагує на заяви активістів про це. А 7 квітня в 12.00, біля Дніпропетровської ОДА, відбувався черговий сепаратистській мітинг, на противагу якому зібралися євромайданівці, міліцейське керівництво відрядило аж 7 постових розділяти два мітингу, в кожному з яких було приблизно 500 осіб, лише завдяки пильності громади, вдалося вирахувати і затримати трьох озброєних провокаторів сепаратистів, і кровопролиття не відбулося. А ввечері того ж дня Гогуадзе з Глуховерею вивели к ОДА роту колишнього «Беркуту» з георгіївськими стрічками і відповідним настроєм, знову завдяки активності і пильності самооборони, козаків, правого сектору вдалося заблокувати просування строю штрейкбрехерів у погонах.
 Після сумнівного призначення Гогуадзе, Фокіна, Глуховері жодних змін в боротьбі з загальною злочинністю не відбулося, вся спільнота впевнена, що ці засланці разом з Третьяковим, Седлецьким, Хуторним, при найменшої загрозі організованого  озброєного нападу сепаратистів разом з російськими диверсантами, швидко здадуть область та місто, здадуть всю зброю, та й ще посприяють фізичному знищенню активістів Євромайдану та співробітників ОДА, які зараз почали організовувати оборону міста. До речі, відділи ДАІ міста та області, нахабно ігнорували участь в патрулюванні на блокпостах (яке почав здійснювати батальйон ополчення «Дніпро» в складі МВС).
 Виходячи з вищевикладеного, вимагаємо негайного звільнення з посад начальника УВС області Гогуадзе, його заступника Третьякова і Фокіна, начальника міського УВС Глуховері, його заступників Хуторного, Седлецького. Також наполягаємо на порушені кримінального провадження проти вказаних осіб за ознаками злочинів: організація масових заворушень, масове побиття громадян, зловживання службовим становищем, державна зрада, на час слідства просимо взяти цих осіб під варту.

 Голова правління                                                                                                В.В.Таратушка

прес-служба "Євромайдан-Дніпро"

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Актуальность
(0 оценок)
Оперативность
(0 оценок)
Ошибки
(0 оценок)
Информативность
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Сайт 056 выделяет главные новости за 16 октября. В Кривом Роге в 4:17 столкнулись два локомотива на территории Анновского карьера. Авария произошла из-за неисправности тормозов у одного из поездов. Второй локомотив в это время стоял на загрузке.  В результате аварии, погибли машинист тепловоза, монтер пути и помощник машиниста. В реанимации – мастер аварийной бригады. Полиция устанавливает все обстоятельства произошедшего. Открыто  уголовное дело по пч. 3...
Общество
Сегодня в Главном управлении статистики Днепропетровской области проходила учебная эвакуация в случае затопления   Об этом сообщает корреспондент 056 с места событий.   В рамках практического этапа командно-штабных учений органов управления и сил гражданской защиты сегодня прошла учебная эвакуация людей в Главном управлении статистики в Днепропетровской области.   Работникам управления объяснили все необходимые действия и провели инструктажи. Сперва звуча...
Спорт
16 октября состоится очередной мачт сборной Украины по футболу в Лиге Наций. Сегодня в 21:45 начнется матч нового европейского футбольного турнира – Лиги наций между сборными Украины и Чехии. Игра пройдет на стадионе «Металлист» в Харькове. В случаи победы сборная Украины досрочно выйдет в Лигу А турнира. На данный момент Украина лидирует с 6 очками в группе после двух побед против Чехии на выезде (2:1) и Словакии (1:0) дома. Фанаты и любители футбола, кот...
Общество
Журналистка 056 в Днепре неделю жила на минимальную зарплату. Что из этого вышло и можно ли выжить на эти деньги - читайте в нашем материале.   Данный эксперимент проводился не для развлечения, а в целях в который раз напомнить о том, что в наше время люди действительно все еще могут жить в условиях минимального дохода, не зная как выбраться из такой ситуации.   В Украине размер минимальной заработной платы - 3723 гривны, причем около 700 гривен уходят с...
Общество
16 октября петиция о сохранении ДК «Металлург»  набрала необходимое для рассмотрения количество голосов. Соответствующее требование было размещено в Единой системе местных петиций. Автор петиции обращает внимание на то, что передача Дворца культуры в государственную собственность может привести к его исчезновению. «На сегодняшний день со зданием Дворца культуры связана следующая ситуация: предприятие ОАО «Интерпайп» возвращает здание Фонду госимущества Укр...
Политические новости
Приезд Юлии Тимошенко в родной Днепр не оставил равнодушным ни сторонников, ни противников. Одни радовались встречи с лидером «Батьківщини», другие – пытались «нашкодить». Впрочем, антиреклама, которой закидали Днепр в день приезда именитой землячки, не возымел желаемого для ее автора эффекта. Тысячи днепрян пришли на встречу с Юлией Тимошенко только потому, что хотели ее услышать, хотели поговорить с ней один на один. Юлия Тимошенко начала со слов гордос...
Общество
18 октября на улицах Академика Янгеля, Суворова, Строителей и Фабрично-Заводской не будет воды. Об этом сообщает пресс-служба КП «Днепрводоканал». Для проведения работ по подключению котельной, которая строится на территории Специализированное многопрофильной больницы №1, 18 октября с 9:00 до 16:00 часов будет прекращено водоснабжение на повысительных насосных станциях по улице Янгеля, 8 и улице Суворова, 9. Также в это время будет отсутствовать водоснабже...
Общество
16 октября депутаты Верховной Рады пытались снять неприкосновенность с Александра Вилкула. Вопрос снятия неприкосновенности с Александра Вилкула был вынесен на заседании Верховной Рады. Депутаты Верховной Рады Украины отказались давать согласие на привлечение Александра Вилкула к уголовной ответственности. За снятие неприкосновенности проголосовало только 137 депутатов из 226 необходимых. Таким образом, Верховная Рада отклонила представление генерального п...
Политические новости
15,9% респондентов, опрошенных центром социальных исследований "София", готовы проголосовать за председателя фракции "Всеукраинское объединение "Батьківщина" в Верховной Раде Юлию Тимошенко, а 9,3% - за действующего Президента Петра Порошенко, 8,8% - за сопредседателя фракции "Оппозиционный блок" в Раде Юрия Бойко на выборах Президента. Об этом свидетельствуют результаты опроса, передают Українськi Новини. Распределение мест в первой тройке меняется в случ...