Євромайдан-Дніпро звернувся до міністра МВД України що до неприпустимих призначень від МВС у Дніпропетровській області

 ЗВЕРНЕННЯ «що до неприпустимих призначень від МВС у Дніпропетровській області»
 З лютого цього року начальником ГУВС в Дніпропетровської області призначений полковник міліції Гогуадзе. Пізніше був призначений його першим заступником полковник Фокін, а також начальником УВС Дніпропетровська генерал Глуховеря. Всі ці призначення ніхто не погоджував з місцевим активом «Євромайдану», вони були спущені спільноті, як безальтернативні з гори, а саме міністром МВС паном Аваковим.
 Всі «новопризначенці» добре відомі місцевому населенню, як особи, що раніше вже працювали в системі МВС в нашої області, та відмітилися низкою корупційних скандалів. Всі ці особи мають статки, в тому числі і нерухомість, яка на декілька порядків перевищує їх офіційні доходи, що в свою чергу підтверджує їх схильність до корупційних вчинків. До речі ніхто з них офіційно не оприлюднив особисті податкові декларації, що є незаконним та неприпустимим.
     Що стосується громадянина Гогуадзе, він не є кадровим міліціонером, починав трудовий шлях м’ясником, далі торговцем, директором комерційної структури, після чого через зв'язок з добре відомим місту чиновником, екс секретарем міської ради Дмитром Єрохиним (по якому було порушено безліч кримінальних справ,він навіть при житті неодноразово знаходився у СІЗО), опинився у виконкомі міської ради. Після нетривалої роботи у виконкомі, Гогуадзе опинився на посаді начальника управління захисту прав споживачів, де його ім’я стало легендарним, від прославився тим, що отримуючи скарги населення на неякісні  товари та послуги, шантажував підприємців, за що отримував хабарі за відкуп від відповідальності, на цьому поприщі Гогуадзе сколотив свій перший значний капітал. Після цього Гогуадзе купив собі посаду начальника обласного МЧС, де також прославився тим, що припиняв роботу будь якої торгівельної точки, і без викупу не давав підприємцям дозволу на роботу, його ставки починалися з старту в 600 доларів США, підприємці навіть дали йому призвіська: «Абрек» та «Гогі 600 баксів».
 Примноживши власний капітал «Гогі» купив собі чергову посаду начальника штабу УВС Дніпропетровської області, приблизно у 2006 році, тоді ж  пішов у лави парії «Наша Україна», та став депутатом Бабушкінської у м. Дніпропетровську ради. В 2010 році «своєчасно» перебіг в Партію Регіонів, та балотувався по списках вже в обласну раду від нових хазяїв. В 2012 році намагався потрапити в списки кандидатів у Верховну раду, від Партії Регіонів, але йому не вистачило коштів. Завжди вважався людиною народного депутата від ПР – Івана Ступака. Помічений у ділових стосунках з колишнім віце прем’єром Олександром Вілкулом.
 З 2013 року Гогуадзе працював начальником штабу Київського обласного УВС, за даними активістів Київського майдану, саме Гогуадзе відповідав за безперешкодний проїзд груп озброєних «тітушок» на антимайдан, особисто влаштовував їх квартирування, а також активно перешкоджав проїзду громадян до Києва на підтримку Євромайдану. Призначення Гогуадзе до Дніпропетровського обласного УВС виконував та супроводжував перший заступник  колишнього міністра втікача Захарченка. Один з лідерів місцевого «Євромайдану» Віктор Романенко, навіть організував пікет проти призначення Гогуадзе, та зірвав йому прес-конференцію, на якій радник міністра Ашрот Папоян прилюдно пообіцяв, що міністр Аваков перегляне призначення Гогуадзе, але схибив і не виконав обіцянку. До речі разом з Гогуадзе на скандальній прес-конференції перебула особа, яка представляла його - шахрай Павло Феднов, який в той самий час перебував в офіційному розшуку за скоєння низки злочинів ( за ст.ст. 358, 212 КК України ), про що громадські активісти повідомили Гогуадзе, а через декілька днів дані про розшук злодія зникли з офіційних джерел МВС України.
 Подібною до Гогуадзе фігурою є і полковник Фокін, який до останнього часу був офіційним помічником екс віце прем’єра Олександра Вілкула, та займався координацією наймання «тітушок» у Кривому Розі , та супроводу їх до Києва під час подій «Євромайдану».
 Призначення на очільника міської міліції Дніпропетровська, генерала Глуховері, взагалі сприймається спільнотою, як знущання над народом, так як Віталій Глуховеря приїхав на «свято» призначення з м. Москви, де працював останні 4 роки (!).
 З цими лютневоберезневими призначеннями міліції, недивним стає те, що полковники Хуторний, Седлецький, Третьков, які безпосередньо керували «тітушками» та побиттям мирних громадян в Дніпропетровську 25 листопаду 2013 року, 26, 27 січня 2014 року, залишилися на своїх посадах, і навіть не були відстороненні «новим» міліцейським керівництвом (!). Також на жаль, не дивно те, що коли наші активісти, разом з самообороною та правим сектором, виявили озброєних сепаратистів на черговому сепаратистському мітингу 16 березня, вони більше 4 годин переслідували злочинців, які намагалися втекти на авто без номерів, а міська та обласна міліція відмовлялася заарештувати злочинців, і лише після ультиматуму керівникам міліції вони приїхали та заарештували озброєних чоловіків. При тому затриманих п’ятьох сепаратистів, міліціонери збиралися відпустити ввечері того ж дня, і лише завдяки активістам, які зібралися, міліція не змогла звільнити сепаратистів. Але ж через тиждень затриманні злочинці були звільнені, та почали нахабно погрожувати розправою активістам «Євромайдану», міліція не реагує на заяви активістів про це. А 7 квітня в 12.00, біля Дніпропетровської ОДА, відбувався черговий сепаратистській мітинг, на противагу якому зібралися євромайданівці, міліцейське керівництво відрядило аж 7 постових розділяти два мітингу, в кожному з яких було приблизно 500 осіб, лише завдяки пильності громади, вдалося вирахувати і затримати трьох озброєних провокаторів сепаратистів, і кровопролиття не відбулося. А ввечері того ж дня Гогуадзе з Глуховерею вивели к ОДА роту колишнього «Беркуту» з георгіївськими стрічками і відповідним настроєм, знову завдяки активності і пильності самооборони, козаків, правого сектору вдалося заблокувати просування строю штрейкбрехерів у погонах.
 Після сумнівного призначення Гогуадзе, Фокіна, Глуховері жодних змін в боротьбі з загальною злочинністю не відбулося, вся спільнота впевнена, що ці засланці разом з Третьяковим, Седлецьким, Хуторним, при найменшої загрозі організованого  озброєного нападу сепаратистів разом з російськими диверсантами, швидко здадуть область та місто, здадуть всю зброю, та й ще посприяють фізичному знищенню активістів Євромайдану та співробітників ОДА, які зараз почали організовувати оборону міста. До речі, відділи ДАІ міста та області, нахабно ігнорували участь в патрулюванні на блокпостах (яке почав здійснювати батальйон ополчення «Дніпро» в складі МВС).
 Виходячи з вищевикладеного, вимагаємо негайного звільнення з посад начальника УВС області Гогуадзе, його заступника Третьякова і Фокіна, начальника міського УВС Глуховері, його заступників Хуторного, Седлецького. Також наполягаємо на порушені кримінального провадження проти вказаних осіб за ознаками злочинів: організація масових заворушень, масове побиття громадян, зловживання службовим становищем, державна зрада, на час слідства просимо взяти цих осіб під варту.

 Голова правління                                                                                                В.В.Таратушка

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Актуальность
(0 оценок)
Оперативность
(0 оценок)
Ошибки
(0 оценок)
Информативность
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Общество
В Днепропетровской области полиция устанавливает местонахождение несовершеннолетнего парня.  Об этом сообщает пресс-служба ГУНП в Днепропетровской области.  Опекун 16-летнего Богдана Шарая обратился в полицию и рассказал, что парень, житель поселка Межевая Днепропетровской области, с 17 августа находился в лаврах мужского монастыря в городе Новомосковске. 9 ноября парень сбежал из учреждения, его местонахождение все еще неизвестно. Полиция установила, что...
Общество
В Украине жители просят временно перенести столицу Украины из Киева в Днепр.   Об этом стало известно из текста соответствующей петиции.  Перенос столицы в другие города в разных странах мира за последние полвека происходил несколько десятков раз.  Причины для этого разные - некоторые страны таким образом решают проблему перенаселенности нынешней столицы, другие делают это для ускоренного развития других городов, третьи - из-за военной угрозы существующей...
Спорт
Украина минимально обыграла Эстонию в товарищеском матче. Как и предполагалось, сборная Украины вышла на матч в несколько необычном составе, например, полностью изменился центр поля. Это было связано и с потерями украинцев и с желанием главного тренера сборной Андрея Шевченко изучить варианты, которые ему доступны. С первых минут сине-желтые завладели инициативой и довольно скоро сумели создать первый момент у ворот кипера эстонцев Игонена - Болбат подал н...
Общество
В ноябре жители Днепропетровщины впервые получат платежки за электроэнергию от YASNO. Именно под таким именем теперь работает поставщик электроэнергии, сообщают в пресс-службе «Днепровские энергетические услуги». Платежки обновились лишь внешне, они стали цветными и более информативными. Однако реквизиты для оплаты счетов и тарифы не изменились. Платежка за электроэнергию содержит: 1. реквизиты поставщика, по которым необходимо оплачивать за электроэнергию...
Общество
В Днепре на 3 дня планируют перекрыть улицу Мечникова.  Об этом стало известно из проекта решения городского главы Днепра.  С 16 по 18 ноября улицу Мечникова перекроют на участке от улицы Воскресенской до улицы Андрея Фабра. Движения транспорта будет остановлено в связи с проведением КП “Теплоэнерго” ремонта тепловых сетей.  Коммунальное предприятие разработает новую схему движения транспорта на этот период и согласует ее с патрульной полицией. Также на эт...
Культура
Редакция 056 собрала для вас главные праздники и именины 15 ноября.  Всемирный день вторичной переработки  Главная цель данного праздника — привлечь внимание властей, общественности и промышленных структур к этой теме.  Впервые этот день отметили в Америке в 1997 году, на локальном уровне. Его провели экологи, чтобы поощрить граждан, которые сдают мусор на переработку и покупают продукцию из вторсырья.   Проблема переработки отходов на данный момент стоит...
Общество
15 ноября цены на топливо выглядят следующим образом: А-98 Средняя цена - 31,15₴ Минимальная цена - 28.00₴ (SKY) Максимальная цена - 34.29₴ (WOG) А-95+ Средняя цена - 29,95₴ Минимальная цена - 28,00₴ (SKY) Максимальная цена - 31.89₴ (Shell)  А-95 Средняя цена - 28,65₴ Минимальная цена - 26.50₴ (SKY) Максимальная цена - 30.79₴ (WOG, OKKO) А-92 Средняя цена - 27,65₴ Минимальная цена - 25.50₴ (SKY) Максимальная цена - 29.79₴ (WOG, OKKO) А-80 Средняя цена - 25...
Общество
В Днепре ожидается ясная погода на протяжении всего дня. Осадки сегодня можно не ждать. Солнце взошло в 6:46, в вот закат можно будет наблюдать в в 16:03. Температура будет колебаться от +3° до +5° ночью и от +5° до +11° днем.  Данные: Синоптик
Общество
15 ноября курс валют выглядит следующим образом: 978 EUR 100 Евро = 2666,2225 гривен 1 Евро = 26,66 гривен 840 USD 100 Долларов США = 2424,4999 гривны 1 Доллар США = 24,24 гривны 985 PLN 100 Злотых = 621,1207 гривна 1 Злотый = 6,21 гривен 643 RUB 10 Российских рублей = 3,7759 гривны 1 Российский рубль = 0,37 гривен В сравнении со вчерашним днем, Евро упал на 10 копеек, Доллар подешевел на 7 копеек, Злотый уменьшился на 3 копейки. Рубль не изменился.  Данны...