
Графік трамваїв скоротили: як працює громадський транспорт у Дніпрі

Сьогодні деякі трамваї Дніпра закінчать свою роботу раніше.
8 червня 2026 року трамваї №15 курсуватимуть за скороченим графіком. Останні відправлення від кінцевих зупинок відбудуться:
- від залізничного вокзалу о 20:15;
- від вул. Криворізька о 20:46.
"Зміни пов’язані з ремонтом трамвайної колії в районі перехрестя просп. Івана Мазепи – вул. Київської", - пише міськрада Дніпра.
Тривалі зміни
У зв'язку з першим етапом ремонту трамвайної колії на перехресті просп. Богдана Хмельницького та вул. Чорних Запорожців діятимуть зміни у русі громадського транспорту:
- тимчасово призупинено рух трамвая №16;
- автобуси №18, №55 та №151А здійснюють об’їзд через вул. Краснопільську;
- кінцеву зупинку автобуса №85 тимчасово перенесено до будівлі за адресою: вул. Чорних Запорожців, 2А (біля відділення «Нова пошта»);
- кінцеву зупинку автобуса №136А на час проведення робіт перенесено з вул. Інженерної на просп. Богдана Хмельницького, 123.
Також кінцева зупинка автобусів №23 перенесена на пл. Успенську через тимчасове перекриття проїзної частини по вул. Королеви Єлизавети II на ділянці від вул. Харківської до вул. Європейської для виконання робіт з ремонту мережі зливової каналізації.
Як загалом працює транспорт
Усі інші маршрути громадського транспорту працюють у штатному режимі за розкладом робочого дня", - йдеться в повідомленні.
Загалом на маршрути електротранспорту вийшло 210 одиниць рухомого складу. Розклад руху на офіційному сайті підприємства: https://det.dniprorada.gov.ua/transport/.
Також по місту працює 91 автобусний маршрут з загальною кількістю 494 автобуси (з них 69 - великої місткості).