
17:00, 2 червня
День жалоби: у Дніпрі приспустять прапори за загиблими від атаки

Завтра у Дніпрі оголошено день трауру.
3 червня у Дніпрі оголошено день жалоби за загиблими внаслідок чергової російської атаки на місто. Про це йдеться у розпорядженні міського голови.
Станом на зараз відомо про 15 жертв. Пошуково-рятувальна операція триває.
"У день трауру припустити Державні Прапори України на будівлі Дніпровської міської ради, будинках і спорудах комунальних підприємств, установ та закладів міської ради", - наказано в документі.
Приватним підприємствам рекоменднується долучитися до вшанування пам'яті загиблих та вивісити Державні прапори з чорними стрічками.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:50
Вчора
Оголошення
20:52, 5 червня
21:57, 31 травня
12:49, 1 червня
10:38, 1 червня
2