• Головна
  • Ігнорував світлофор і збив людей: у Дніпрі водій маршрутки піде під суд
10:02, Сьогодні

Ігнорував світлофор і збив людей: у Дніпрі водій маршрутки піде під суд

Ігнорував світлофор і збив людей: у Дніпрі водій маршрутки піде під суд

У Дніпрі судитимуть маршрутника за порушення правил дорожнього руху.

У Дніпрі водій маршрутного таксі проїхав на червоний та збив двох пішоходів. За справу взялися слідчі, які два місяці завершили досудове розслідування дорожньо-транспортної пригоди. Про це повідомляє ГУ НП у Дніпропетровській області.

Дорожньо-транспортна пригода сталася 14 січня близько 18:00 на вулиці Набережна Перемоги у Дніпрі. За даними слідства:

  • Водій маршрутного таксі, рухаючись проїзною частиною, проігнорував заборонний сигнал світлофора та виїхав на регульований пішохідний перехід.
  • У цей час дорогу на дозволений — зелений — сигнал світлофора переходили дві жінки.
  • Унаслідок порушення правил дорожнього руху водій допустив наїзд на пішоходів.
  • Унаслідок ДТП пішоходи отримали травми середньої тяжкості.
Ігнорував світлофор і збив людей: у Дніпрі водій маршрутки піде під суд, фото-1

Що загрожує за покарання

За результатами розслідування слідчі відділення з розслідування злочинів у сфері транспорту Дніпровського районного управління поліції № 1 повідомили водію про підозру за ч. 1 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.

"Наразі обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті", - йдеться в повідомленні.

Йому загрожує відповідальність — від штрафу до обмеження волі до 3 років. Також можуть позбавити права керувати транспортом на строк до 3 років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#056 #Дніпро #новини Дніпро #новини Україна #сайт Україна #сайт Дніпро #новости Днепр #новости Украина #ситуація в Дніпрі
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення