
Рятуйтесь від відключень: кого залишать без води у Дніпрі

Жителів Дніпра попередили про відключення води на наступний тиждень.
У Чечелівському районі будуть обмежувати водопостачання боржників у приватному секторі з 22 по 26 грудня. Про це повідомляє КП «Дніпроводоканал» ДМР.
Воду обріжуть в шести будинках, яка заборгували від 5053 до 183 851 грн. Загальна сума заборгованості складає 251 800 грн.

"Ми просимо боржників сплатити заборгованість у найближчий час, щоб уникнути тимчасових обмежень водопостачання", - йдеться в повідомленні.
Якщо у вас фінансові труднощі, то можете укласти договір на реструктуризацію заборгованості. Звертайтесь до Центрів абонентських послуг ТОВ «ЄРЦ КП» або до районних абонслужб. Адреси тут: https://vodokanal.dp.ua/kontakti/
"Дякуємо за розуміння та відповідальне ставлення - разом забезпечуємо стабільне водопостачання для всіх мешканців", - звернулись в КП.