Профілактичний огляд у терапевта: чому це важливо для здоров'я
Новини компаній
13:00

На Дніпропетровщині — спалах ГРВІ та смерті від COVID-19.
Минулого тижня від COVID-19 померли троє людей. Усі вони старші за 60 років, мали хронічні хвороби й не були щеплені. Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
За звітний тиждень захворюваність на COVID-19 трохи зросла:
Респіраторні інфекції поширюються швидше:
"При перших симптомах ГРВІ - не зволікайте. Зробіть тест на COVID-19. Це може врятувати життя", - написав Лукашук.