• Головна
  • Збито три "шахеди", але є руйнування: Дніпропетровщина зазнала атак
08:08, Сьогодні

Збито три "шахеди", але є руйнування: Дніпропетровщина зазнала атак

Збито три "шахеди", але є руйнування: Дніпропетровщина зазнала атак

Розпочалася тисяча двісті дев'яносто третя доба широкомасштабної збройної агресії рф проти України.

Ніч у Дніпрі минула без обстрілів та тривог. Проте під атаку потрапили інші райони області. Про це повідомив голова Дніпропетровської військової адміністрації Сергій Лисак.

Атака "шахедами"

Вночі ворог запустив по Дніпропетровщині "шахеди". Працювали Сили ППО. Збили три безпілотники, повідомили в ПвК.

"У Богданівській громаді Павлоградського району через атаку БпЛА виникла пожежа. Її ліквідували", - повідомив Лисак.

Під ворожим ударом була Синельниківщина. Противник застосував БпЛА по Межівській та Покровській громадах. Зайнялися адмінбудівля, господарська споруда і літня кухня.

Обстріли Нікопольщини

Потерпала й Нікопольщина. Гучно було у райцентрі, Покровській, Мирівській, Марганецькій громадах. Агресор цілив артилерією та FPV-дронами. Горіла суха трава. Вогонь вгамували. Пошкоджені приватний будинок і господарська споруда.

"До медиків звернувся ще один чоловік, постраждалий через атаку на Кривий Ріг напередодні. Він лікуватиметься амбулаторно. Таким чином, загалом потерпілих – п'ятеро", - додав Лисак.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#056 #Дніпро #новини Дніпро #новини Україна #сайт Україна #сайт Дніпро #новости Днепр #новости Украина #ситуація в Дніпрі
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
09:53, 2 вересня