• Головна
  • Під Дніпром відкривається новий басейн: ціна доступна, але є обмеження
18:00, Сьогодні

Під Дніпром відкривається новий басейн: ціна доступна, але є обмеження

Під Дніпром відкривається новий басейн: ціна доступна, але є обмеження

У передмісті Дніпрі запрацює новий басейн, який відкрили взимку 2022-го, але через ситуацію, того ж року закрили.

5 серпня 2025 року критий плавальний басейн у КЗ «Спорт для всіх», що в смт Слобожанське, відновлює свою роботу. Але працюватиме в обмеженому режимі. Про це повідомили в селищній раді.

"Відвідування басейну наразі доступне для осіб віком від 18 років. Адміністрація КЗ «ССЦФЗН «Спорт для всіх» просить з розумінням поставитися до тимчасових обмежень, адже їх мета – забезпечити комфортні й безпечні умови для кожного відвідувача", - йдеться в повідомленні.

Для зручності діє система разових абонементів. Вартість одного такого абонемента становить 300 гривень і включає одне заняття тривалістю до двох годин, з урахуванням перевдягання.

"Це чудова можливість підтримувати себе у формі без прив’язки до фіксованого графіка", - зазначили в адміністрації.

Перед першим відвідуванням усім охочим слід ознайомитися з обов’язковими умовами та дотримуватися їх:

  • Надати медичну довідку;
  • Пройти коротке анкетування;
  • Мати змінне взуття та плавальну шапочку (бажано);
  • Дотримуватися правил поведінки в басейні.

Виконання цих вимог є запорукою безпеки, комфорту та гігієни під час перебування в закладі.

"Запрошуємо жителів громади відвідати басейн, відновити фізичну активність і з користю провести час. Плавання – це не лише приємний відпочинок, а й ефективний спосіб покращити самопочуття та зміцнити здоров’я", - звернулись в Слобожанському.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#056 #Дніпро #новини Дніпро #новини Україна #сайт Україна #сайт Дніпро #новости Днепр #новости Украина #ситуація в Дніпрі
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення