• Головна
  • В’ячеслав Зінченко з Дніпра з’явився у суді у бронежилеті: що приховує підозрюваний у вбивстві Фаріон
18:00, Вчора

В’ячеслав Зінченко з Дніпра з’явився у суді у бронежилеті: що приховує підозрюваний у вбивстві Фаріон

В’ячеслав Зінченко з Дніпра з’явився у суді у бронежилеті: що приховує підозрюваний у вбивстві Фаріон

Окутий бронею. Підозрюваному у вбивстві Ірини Фаріон продовжили арешт до серпня. 

У Львові суд залишив під вартою 18-річного В'ячеслава Зінченка, якого обвинувачують у гучному вбивстві мовознавиці та екснардепки Ірини Фаріон. У четвер, 5 червня, Шевченківський районний суд ухвалив рішення продовжити запобіжний захід ще на два місяці — до 4 серпня 2025 року включно. Засідання пройшло під посиленими заходами безпеки, а сам Зінченко з’явився у залі суду у бронежилеті та шоломі.

Прокурор: «З кожним засіданням доказів проти Зінченка більшає»

Прокурор Дмитро Петльований наполягав на продовженні арешту, наголошуючи, що обвинувачений може втекти:

«У випадку зміни запобіжного заходу Зінченко В’ячеслав Федорович з метою уникнення кримінальної відповідальності може переховуватися від подальшої явки до суду. Він усвідомлює міру покарання, яка йому загрожує, і з кожним дослідженим доказом розуміє, що обвинувачення є обґрунтованим», — заявив прокурор.

Адвокат Ігор Сулима, який був єдиним представником захисту на засіданні, просив змінити запобіжний захід на домашній арешт із електронним браслетом, заперечуючи ймовірність втечі свого підзахисного:

«Коли був скоєний злочин, він ще два дні був у Львові, під камерами. Жодної спроби переховуватись. Зінченко хоче довести інше», — сказав Сулима.

Після нарадчої кімнати суд погодився з аргументами обвинувачення: арешт без права внесення застави залишили чинним.

Що відомо про справу

  • Вбивство сталося 19 липня 2024 року. У Ірину Фаріон стріляли біля її будинку. Вона померла у лікарні після поранення в голову.
  • 25 липня у Дніпрі затримали 18-річного підозрюваного. Ним виявився В’ячеслав Зінченко.
  • Судові засідання щодо продовження арешту відбуваються регулярно, і з липня минулого року підозрюваний постійно перебуває під вартою без можливості внести заставу.

Мотиви вбивства

Слідство не відкидає кількох версій:

  • громадська або політична діяльність Ірини Фаріон;
  • особиста неприязнь;
  • можливий «російський слід».

Водночас правоохоронці вважають, що Зінченко був виконавцем, а за ним стояли інші особи. Розслідування триває.

Наступне судове засідання — 11 червня о 10:30.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#військовий стан #Дніпро #Україна #056 #СТОЇМО #ЗупинимоОкупантів
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...