• Головна
  • Пожежа, руйнування та постраждалий: де на Дніпропетровщині було гучно
07:50, Сьогодні

Пожежа, руйнування та постраждалий: де на Дніпропетровщині було гучно

Пожежа, руйнування та постраждалий: де на Дніпропетровщині було гучно

Цієї ночі на Дніпропетровщині рф частково порушила режим тиші, який оголосила на три дні. Повітряних тривог у Дніпрі не було, але вона атакувала Нікопольщину.

Розпочалася тисяча сто сімдесят перша доба широкомасштабної збройної агресії рф проти України. Ворог атакував один район Дніпропетровщини. Про це повідомив голова Дніпропетровської військової адміністрації Сергій Лисак.

Ворог продовжував бити по Нікопольщині – райцентру, Покровській, Червоногригорівській, Мирівській, Марганецькій громадах. Вони потерпали від атак БпЛА та артилерії.

"Постраждав 83-річний чоловік. Лікуватиметься амбулаторно", - написав Лисак.

Які наслідки атак:

  • Зайнялися гараж та господарська споруда, пожежу рятувальники приборкали.
  • Пошкоджені два приватні будинки.
  • Понівечений мопед.
  • Обірвані лінії електропередач.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#056 #Дніпро #новини Дніпро #новини Україна #сайт Україна #сайт Дніпро #новости Днепр #новости Украина #ситуація в Дніпрі
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...