
15:00, 13 квітня
У Дніпрі пройде велике прибирання: запрошують всіх

У Дніпрі готуються до великого весняного прибирання. 19 квітня мешканців міста запрошують на ЕкоТолоку — дружню акцію на набережній. Про це повідомляє департамент екологічної політики міськради.
Мета заходу - прибрати територію, освіжити зелену зону та зробити набережну приємнішою для прогулянок.
"Весна — це час змін. І кожен із нас може змінити щось на краще просто зараз. ЕкоТолока — це не просто прибирання, це про спільну турботу, про дбайливе ставлення до простору, в якому ми живемо", — зазначають в департаменті.
Деталі акції:
- Місце та час зустрічі: Січеславська Набережна, 10:00.
- Акція відкрита для всіх охочих, а реєстрація доступна за посиланням: https://forms.gle/fdPQ4EDRGN37JkKP9.
- Треба взяти із собою: Гарний настрій, рукавички, мішки для сміття — і бажання зробити свій внесок у чистоту рідного міста.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Українська Фундація Доброчинності проводить запис на видачу лікарських засобів у Дніпрі
Новини компаній
15:00
Вчора
Ivan Paduart & Igor Zakus Quartet - Закриття Artemov Jazz Festival 2025 у Дніпровській Філармонії
Новини компаній
13:00
Вчора
Оголошення
15:57, 10 жовтня
13:19, Вчора
65
00:18, 15 жовтня
21:02, 15 жовтня
12
13:58, Вчора
9