
11:00, 4 лютого 2025 р.
Посічено пасажирські потяги: ворог обстріляв залізничне депо на Дніпропетровщині

Сьогодні ворог знову обстріляв одне з залізничних депо у Дніпропетровській області. На щастя, ніхто із працівників не постраждав, але є пошкодження інфраструктури.
Про це повідомляє редакція сайту 056 з посиланням на Укрзалізницю.
Внаслідок атаки серйозно пошкоджено інфраструктуру та приміщення структурного підрозділу. Уламками посічено пасажирський рухомий склад.
"Докладаємо зусиль для мінімізації впливу на рух поїздів у регіоні — виводимо на маршрути резервні поїзди", - йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, ми писали, що на Дніпропетровщині скасували деякі приміські маршрути.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
15:42, 11 червня
17
15:01, 18 червня
28
16:34, 19 червня
15
09:38, 8 червня
15:49, 8 червня