• Головна
  • Сергій Гайдай: План стійкості Зеленського не виконають! Це зухвала імітація або некомпетентність
Політична реклама
15:00, 26 листопада

Сергій Гайдай: План стійкості Зеленського не виконають! Це зухвала імітація або некомпетентність

Політична реклама
Сергій Гайдай: План стійкості Зеленського не виконають! Це зухвала імітація або некомпетентність, фото-1

Новий план президента, якій має назву План стійкості, навряд чи буде виконаний. Тому, що він не несе тих змін, які потрібні суспільству, щоб вистояти та перемогти ворога. Саме громадянське суспільство має стати ініціатором необхідних змін і реформ. І воно запропонувало «Народний референдум: 7 кроків до Перемоги». Про це розповів один з ініціаторів громадської петиції під цією назвою політтехнолог Сергій Гайдай у новому випуску своєї програми на каналі PRO:UA.

«В Плані стійкості від президента — ніякого плану не існує. Це просто доповідь. В Плані стійкості Зеленського першим пунктом йдеться про єдність. Але кого з ким? Всі люди, які пішли на фронт і ті, які працюють в тилу — вони й так об'єднані. Вони й до війни були об'єднані в бажанні бачити нашу країну вільною, демократичною, успішною. Ті, хто поїхав з країни — вирішили, що це не їх країна. А якщо їм десь там безпечніше і вигідніше, до чому треба усім з ними об'єднуватися? Ми роз'єдналися і це факт», — заявив Сергій Гайдай.

Він зазначив, що є ще й інший прошарок населення — це державний апарат, правлячий клас. І якого не було видно, коли окупанти штурмували столицю, а люди перейшли на самоорганізацію і створювали загони тероборони.

«Чому представники правлячого класу тоді зникли, а потім знову з’явилися на своїх робочих місцях? Вони очікували, адже їм байдуже в якої країні жити, головне, щоб державний апарат, де вони працюють, максимально забезпечував їм добробут. Саме у них знаходять мільйони в диванах, саме через них відсутність успіхів на фронті, саме через них країна не може самостійно себе захищати, виробляти достатньо зброї. Чому з ними ми повинні об'єднуватися?», — задається питанням політтехнолог.

Він підкреслив, що в доповіді президента немає конкретики, що треба змінити, немає роботи над помилками й хто винен в цих помилках.

«Президент у своєму Плані стійкості натякнув, що війна буде ще багато років, а можливо й декілька десятиліть. А далі нам каже, що виборів в країні не буде. Тобто „стійкість“ — це стійко терпіти цю владу? Навіть під час війни можна і треба міняти владу, якщо вона неефективна і не веде нас до перемоги», — підкреслив Сергій Гайдай.

Для цього, на його думку, треба міняти законодавство і зробити так, щоб вибори були справедливими та безпечними, як того вимагає громадянське суспільство в Громадській петиції «Народний референдум: 7 кроків до перемоги!».

«Під час війни немає миру і не має бути мирних справ. Під час війни існує фронт і тил — і один без іншого існувати не може. Ніякого тилу не буде якщо впаде фронт, але й фронту не вистояти, якщо тил перестане його забезпечувати та працювати заради перемоги. Тому в цій громадській ініціативі є відповіді що треба робити й по інших питаннях: щодо реформування армії, мобілізації економіки, створення ефективного державного управління, скорочення чиновників, повернення демократичних процедур в країні тощо», — зазначив Сергій Гайдай.

Він підкреслив, що вже неодноразово будь-які плани з гучними назвами від можновладців залишалися лише планами на папері. Немає сумнівів, що така ж доля очікує й новий план президента.

«Для високопосадовців презентація будь-якого плану або стратегії — це самодостатня дія. Коли вони впевнені що для змін в країні достатньо розповісти про свої плани, а не виконувати їх відразу. Тому все й закінчується після доповіді», — резюмував Сергій Гайдай.

Підтримати громадську петицію «Народний референдум: 7 кроків до Перемоги» можна за посиланням: https://petition.fb.ua/uk

Довідка: Сергій Гайдай – український політтехнолог, генеральний продюсер каналу PRO:UA, Засновник агенції GAIDAYCOM.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...