11:14, 27 вересня 2024 р.
Вибухи на Дніпропетровщині: у Кривому Розі збільшилась кількість постраждалих
Станом на 11:00 внаслідок ракетного удару російських окупантів по поліцейському управлінню у Кривому Розі постраждали щонайменше четверо людей.
Про це повідомляє редакція сайту 056 з посиланням на очільника ДніпроОВА Сергія Лисака.
Сергій Лисак зазначив, що у Кривому Розі вже четверо постраждалих чоловіків. Двоє з них госпіталізовані в стані середньої тяжкості. Наразі невідома доля чотирьох людей. Пошуково-рятувальна операція триває.
Нагадаємо, що близько 9:15 російські терористи завдали ракетного удару по районному управлінню поліції у Кривому Розі. Під завалами будинку все ще перебувають люди.
Ракетний удар спричинив значні руйнування адміністративної будівлі управління поліції, а також пошкоджено приватні будинки, що розташовані поруч.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Історія про часи, коли місто Дніпро належало Полтавщині: розкрито маловідомі сторінки
Новини компаній
17:00
Вчора
ТОП новини
Оголошення
08:36, 9 січня
7
15:23, 15 січня
03:34, 16 січня
17:58, 19 січня
18
09:19, 10 січня
32
live comments feed...