
08:00, 2 серпня 2024 р.
Вибухи на Дніпропетровщині: ситуація станом на ранок

Розпочалась вісімсот дев'яносто перша доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Ситуація на Дніпропетровщині станом на ранок.
Про це повідомляє редакція сайту 056.
Протягом ночі в області була одна повітряна тривога, яка тривала 1 год. 24 хв. Голова Дніпропетровської військової адміністрації Сергій Лисак розповів, що Оборонці неба збили над областю чотири ворожі БпЛА.
Від вечора ворог не припиняв атаки на Нікопольщину. Бив артилерією і дронами-камікадзе. Потерпали Нікополь та Марганецька громада. Загиблих і постраждалих немає. Пошкоджені приватний будинок і три господарські споруди. Яких руйнувань завдали ранкові удари, ще уточнюється.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:00
Вчора
ТОП новини
Оголошення
14:15, 23 червня
21:39, 3 липня
21:39, 3 липня
21:39, 3 липня
13:05, 25 червня
live comments feed...