• Головна
  • Вибухи у Дніпрі: внаслідок ракетної атаки пошкоджено будинки та лікарню, постраждали люди
08:00, 4 червня 2024 р.

Вибухи у Дніпрі: внаслідок ракетної атаки пошкоджено будинки та лікарню, постраждали люди

Вибухи у Дніпрі: внаслідок ракетної атаки пошкоджено будинки та лікарню, постраждали люди

Розпочалась вісімсот тридцять друга доба широкомасштабного російського вторгнення. Важкий ранок у Дніпрі. Ворог атакував місто, лунали вибухи.  Безпекова ситуація в регіоні станом на ранок.

Про це повідомляє редакція сайту 056.

Голова Дніпропетровської військової адміністрації Сергій Лисак розповів, що  Сили ППО збили 2 ракети. Але внаслідок падіння уламків є пошкодження цивільної інфраструктури, виникла пожежа,  поранені місцеві мешканці.

Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук додав, що серед поранених - маленька дитина, хлопчик, якому лише 1 місяць. Але все добре, він лікуватиметься вдома. 17-річний молодий хлопець госпіталізований в стані середньої тяжкості.

"Людмила - мама постраждалого 17-річного хлопця. Зараз йому роблять операцію в лікарні. Цим ранком велика родина прокинулась від страшних вибухів. Чоловік жінки отримав невеликі осколкові поранення. А зараз вся родина прибирає скло та уламки власного будинку. Людмила досі оговтується, але рада, що всі рідні - живі", - написав Лукашук.

Постраждали також 68-річний чоловік і три жінки – 32, 36 і 56 років. Пошкоджено з півтора десятки авто. Приватні будинки, гаражі, вибиті вікна у багатоповерхівках та лікарні. Наслідки ще уточнюються.

Також ворог вчора ввечері запустив два дрони-камікадзе по Нікополю. На щастя, ніхто не постраждав. В інших громадах області ніч минула без обстрілів

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#056 #Дніпро #новини Дніпро #новини Україна #сайт Україна #сайт Дніпро #новости Днепр #новости Украина #ситуація в Дніпрі
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...