• Головна
  • Зростання загрози: росія готується до ракетних атак на Дніпропетровщину
15:40, 8 квітня

Зростання загрози: росія готується до ракетних атак на Дніпропетровщину

Зростання загрози: росія готується до ракетних атак на Дніпропетровщину

Ситуація на Дніпропетровщині стає все більш напруженою через зростання загрози з боку росії, яка готується до збільшення кількості ракетних атак та нальотів шахедами.

Про це повідомляє редакція сайту 056.

Повідомлення голови Дніпропетровської обласної ради, Миколи Лукашука, про намагання агресора проводити розвідку районів області свідчить про серйозні загрози безпеці регіону.

Одним із ключових аспектів загрози є співпраця між росією та Китаєм у сфері супутникової розвідки. За даними видання Bloomberg, Китай постачає російським військам дані з супутників, що допомагає агресору планувати подальші атаки. Це свідчить про глибоку і системну співпрацю між двома державами у контексті військової діяльності та розвідки, що становить серйозну загрозу для України, та зокрема для Дніпропетровської області. 

Поряд із цим, зростає кількість випадків застосування розвідувальних дронів, що є ще одним показником активності агресора. Збиті безпілотники, які виявляються на території області, свідчать про спроби проведення розвідки та підготовки до можливих військових дій. Це підвищує загрозу безпеці місцевого населення та інфраструктури. 

За даними ua.war.infographics, лише у березні цього року кількість повітряних тривог у Дніпропетровській області зросла на 49% порівняно з попереднім місяцем, що свідчить про загострення ситуації та зростання небезпеки. Такі тенденції вимагають  зосередити увагу на забезпеченні безпеки та готовності до можливих випадків ворожих атак.

Голова Дніпропетровської обласної ради закликав місцеве населення реагувати на сигнали повітряних тривог та співпрацювати з Повітряними силами України для забезпечення своєї безпеки та безпеки регіону в цілому. Також, необхідно підвищити рівень обережності та проводити систематичну розвідку для вчасного виявлення та відвернення можливих загроз. 

Загалом, ситуація в Дніпропетровській області вимагає від українських влад та місцевого населення надзвичайної обережності, готовності до дії та ефективного співробітництва для забезпечення безпеки та відстоювання національних інтересів в умовах загострення військового конфлікту на сході України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#військовий стан #Дніпро #Україна #056 #СТОЇМО #ЗупинимоОкупантів
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...