• Головна
  • Платитиме податки у Миколаєві: відомий банкір Гороховський переїхав з Дніпра
15:00, 14 березня

Платитиме податки у Миколаєві: відомий банкір Гороховський переїхав з Дніпра

Платитиме податки у Миколаєві: відомий банкір Гороховський переїхав з Дніпра

Місто Дніпро втратило одного з найбільших платників податків Олега Гороховського. Все це відбулось через конфлікт з податковою.

Про це повідомляє редакція сайту 056 з посиланням на Facebook-сторінку Дениса Гороховського.

Як заявив співвласник monobank, переїзд відбувся за запрошенням голови Миколаївської обласної державної адміністрації Віталія Кіма та після конфлікту з податковою службою у його рідному Дніпрі.

"Як ви напевно здогадуєтеся, я є одним із найбільших платників податків у своїй області. Усе життя я платив податки у Дніпрі, це моє рідне місто, і навіть коли переїхав до Києва, я не змінював прописку та платив десятки мільйонів гривень ПДФО на рік у Дніпрі. За цей час, як і заведено в наших широтах, я не отримав нічого крім пильної уваги податкової до моєї звітності та бажання знайти, що ж я приховую. Останньою краплею став чотирьохсторінковий запит на пояснення доходу 70 800 гривень, який я зарепортив як дохід на залишок коштів на рахунку в Interactive brokers, і за яким я сплатив теж ПДФО — 13 000 грн. Їх зацікавив цей дохід і вони надіслали чотирьохсторінковий запит із вимогою пояснити все, включаючи як зазвичай головне питання — хто вбив Кеннеді", — написав Гороховський.

Після цього, за словами бізнесмена, він мав розмову з Віталієм Кімом, головою Миколаївської ОДА, який запропонував Гороховському змінити місце проживання та сплачувати податки на Миколаїв.

"У нас фронтовий регіон, бізнесу тяжко, податків збираємо мало, давай до нас у Миколаїв, плати податки у нас, ми тебе на руках носитимемо", — переказав Гороховський слова Кіма.

Таким чином співвласник monobank винайняв квартиру і прописався в Миколаєві.

"Плачу податки там. Мене не носять на руках, але щоразу, коли від мене надходить ПДФО до бюджету Миколаєва, Віталій телефонує мені і каже «Дякую!»", — додав Гороховський

Бізнесмен вважає, що чиновники, які цінують підприємців, що чесно сплачують податки, це те, що відрізняє країну зі здоровим бізнес-кліматом від хворої. Таких як Віталій у нас поки що меншість, але, якщо ми заохочуватимемо поважне ставлення до бізнесу, подібних менеджерів у державі стане більше.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#військовий стан #Дніпро #Україна #056 #СТОЇМО #ЗупинимоОкупантів
Високі оцінки користувачів за Повнота інформації
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...