• Головна
  • Cosmolot: "Тиск на бізнес посилюється. Правоохоронці штучно блокують можливість сплачувати податки"
Реклама
15:25, 8 березня

Cosmolot: "Тиск на бізнес посилюється. Правоохоронці штучно блокують можливість сплачувати податки"

Реклама
Cosmolot: "Тиск на бізнес посилюється. Правоохоронці штучно блокують можливість сплачувати податки"

Прокуратура та інші державні органи штучно затягують питання з безпідставним арештом рахунків Cosmolot, щоб заблокувати можливості компанії сплачувати податки. 

Компанія Cosmolot має сплатити 1 000 837 722 грн податків за четвертий квартал 2023 року до 11 березня 2024 року. Відрахування податків компанія почала з гривневих рахунків і щодня сплачує по 100 млн. грн. Проте гривні не вистачає для виплати всієї суми. Ситуацію могли б врятувати залишки на валютних рахунках, але банки відмовляють конвертувати валюту для сплати податку через арешт рахунків правоохоронцями.

Правоохоронці намагаються зробити так, щоб Cosmolot не сплатив податки. Зараз всі претензії БЕБ та інших структур не мають жодного обґрунтування. Але якщо компанія не сплатить податки за звітний період, силові структури цим скористаються і виправдають свої протиправні дії по відношенню до компанії.

Це продовження тиску, під яким Cosmolot знаходиться останній рік. В січні 2024 року протиправні дії БЕБ, прокуратури, Нацбанку та інших державних структур досягли критичної точки. БЕБ і Держфінмоніторинг безпідставно заблокували частину коштів Cosmolot без жодних пояснень. Всього за один день 1 лютого були організовані постанова слідчого, прокурора та ухвала суду про арешт рахунків. 5 лютого компанія подала апеляційну скаргу. За законом скарга мала бути розглянута впродовж трьох днів. Але розгляд призначили на 27 березня. 

Дії силовиків блокують роботу української компанії та заважають державі отримати гроші у той час, коли РНБО випустило рекомендацію для правоохоронних органів утриматися від дій, які можуть блокувати роботу підприємств.

Це лише один з випадків безпідставного тиску, під яким вже рік знаходиться компанія. Cosmolot відкритий до спілкування з медіа і готовий розповісти про всі подібні ситуації, які трапились протягом зазначеного часу.

Наразі Cosmolot продовжує боротьбу зі штучним тиском з боку держорганів для того, щоб відновити діяльність та мати можливість підтримувати економіку та розвивати галузь, яка у 2023 році принесла бюджету понад 10 млрд грн. 

У 2023 Cosmolot одні з перших залучили іноземні інвестиції. Британський підприємець Арнульф Дамерау обрав компанію Cosmolot через прозору та відповідальну діяльність компанії, яку Cosmolot демонструє навіть попри виклики війни. Ставлення до бізнесу в країні зараз, безпідставний тиск та беззаконня — серйозна загроза інвестиційному клімату.

Cosmolot є одним з найбільших платників податків в Україні. Лише за 2023 рік компанія принесла бюджету понад 2,4 млрд грн, що складає майже 25 %від усіх надходжень гральної сфери.

Cosmolot, крім значних відрахувань до держбюджету країни, систематично допомагає Збройним Силам України. Сума допомоги від Cosmolot вже сягнула 130 млн грн. Компанія посилила ЗСУ 50 ударними БпЛА Punisher, профінансувала та передала на фронт 35 штурмових гвинтівок Bren2 та 2 великокаліберних кулемети DShK machine gun. Також компанія постійно забезпечує різні підрозділи необхідними речами та технічними засобами. Cosmolot ініціював створення платформи винахідників військової техніки для фронту та підтримує military tech стартапи.

Офіційна заявка 

Cosmolot: "Тиск на бізнес посилюється. Правоохоронці штучно блокують можливість сплачувати податки", фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...