• Головна
  • На Дніпропетровщині погрожують демонтувати техніку інтернет-провайдерів: де саме
12:00, 6 березня

На Дніпропетровщині погрожують демонтувати техніку інтернет-провайдерів: де саме

На Дніпропетровщині погрожують демонтувати техніку інтернет-провайдерів: де саме

В Павлограді на Дніпропетровщині під час огляду елементів інфраструктури об’єктів електроенергетики, були виявлені факти неправомірного розміщення технічних засобів телекомунікацій. А саме: волоконно-оптичних ліній зв’язку, які встановили інтернет-провайдери.

Про це повідомляє редакція сайту 056 з посиланням на ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК».

Відповідно до вимог ст. 14 Закону України та вимог пунктів 37-40 «Правил надання доступу до інфраструктури об’єкта електроенергетики», було складено акт про неправомірне розміщення технічних засобів телекомунікацій.

Власник технічних засобів телекомунікацій, самовільно розміщених на елементах інфраструктури має протягом 30 днів звернутися для узгодження умов розташування технічних засобів та укладання договору про надання доступу до елементів інфраструктури об’єкта електроенергетики. Якщо він цього не зробить, то ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» самостійно проведе їх демонтаж та буде вимагати відшкодування вартості виконання робіт. А якщо у власника є підстави для розміщення, то він про них також має повідомити.

Зазначається, що ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» не несе відповідальності за втрату технічних характеристик технічних засобів телекомунікацій в результаті їх демонтажу, проведеного працівниками.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#056 #Дніпро #новини Дніпро #новини Україна #сайт Україна #сайт Дніпро #новости Днепр #новости Украина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...