• Головна
  • "Дніпро-1" здолав "Оболонь" і вийшов на перше місце в УПЛ
16:30, 3 березня

"Дніпро-1" здолав "Оболонь" і вийшов на перше місце в УПЛ

Сьогодні, 3 березня, "Дніпро-1" на виїзді переміг "Оболонь" у матчі 19-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ). Поєдинок  відбувся на "Оболонь-Арені" в Києві.

Про це повідомляє редакція сайту 056.

Поєдинок завершився з рахунком 0:1. Єдиний м'яч у цій грі команда Юрія Максимова забила наприкінці першого тайму. На 37-й хвилині Олександр Філіппов добив м'яч у порожні ворота після того, як голкіпер "пивоварів" Назарій Федорівський потягнув удар головою від Едуарда Сарапія.

Ця перемога дозволила дніпрянам маючи 38 очок вийти на перше місце в УПЛ. Підопічні Максимова на один бал обійшли "Кривбас", який 3 березня зіграє свій матч 19-го туру проти "Шахтаря". Своєю чергою, "Оболонь" (15 пунктів) перебуває на 14-й позиції.

У наступному турі "Дніпро-1" 8 березня зіграє з "Рухом". Днем пізніше "Оболонь" поміряється силами з "Кривбасом".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію