• Головна
  • Дніпро  допомагає  з оплатою комунальних послуг людям з інвалідністю
Політичні новини
15:00, 15 лютого

Дніпро  допомагає  з оплатою комунальних послуг людям з інвалідністю

Політичні новини

Дніпрянка  Наталія Пономарьова виховує дитину з інвалідністю. Вона не перший рік отримує суттєву допомогу завдяки міській програмі адресної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг родинам осіб з інвалідністю. «Це дуже добра ініціатива від міста. Адже така допомога покриває у нашій родині більшу частину загальної щомісячної оплати за всі комунальні. Ба більше, виплачують трішки більше в опалювальний період. Дякую велике за таку допомогу», — каже жінка.

Дніпро  допомагає  з оплатою комунальних послуг людям з інвалідністю, фото-1

Розмір адресної допомоги: з 01 квітня по 31 жовтня — 500 грн, а з 01 листопада по 31 березня — 700 грн на кожну особу з інвалідністю. Адресна допомога надається на оплату послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкової території, управління багатоквартирним будинком. А також на  вивезення твердих побутових відходів, технічного обслуговування ліфтів, теплопостачання, гарячого та холодного водопостачання, водовідведення, газопостачання, електропостачання, якими користується родина людини  з інвалідністю.

Дніпро  допомагає  з оплатою комунальних послуг людям з інвалідністю, фото-2

«Ця адресна допомога є безготівковою і перераховується департаментом соціальної політики ДМР житлово-комунальним підприємствам міста. Людина вказує, на який вид комунальних послуг потрібно вносити суму щомісячно. На руки гроші не даються», — розповіла начальниця відділу реалізації державних програм та надання адресних допомог Шевченківського району Центрального управління соціального захисту населення ДМР Олена Литвиненко.

Дніпро  допомагає  з оплатою комунальних послуг людям з інвалідністю, фото-3

Допомогу можуть отримати діти з інвалідністю, особи з інвалідністю І групи (з вадами зору, психічними розладами, вадами опорно-рухового апарату та з дитинства), особи з інвалідністю ІІ групи з дитинства.

«Треба зібрати такі документи: копія паспорта особи з інвалідністю або свідоцтва про народження дитини з інвалідністю. Або копія ID-картки з додаванням копії витягу з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання, ІНН, копія довідки медико-соціальної експертної комісії або лікарсько-консультативної комісії, оригінал довідки про склад сім'ї, або зареєстрованих у житловому приміщенні осіб. Також копії особових рахунків у постачальників житлово-комунальних послуг», — уточнює Олена Литвиненко.

Аби отримати адресну допомогу, необхідно звернутися до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації проживання особи з інвалідністю.

На сьогодні у Дніпрі подібну допомогу отримують 3758 осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...