Амол: інструкція до застосування
Амол (Amol) — антисептичний засіб, який отримують з рослин і він допомагає підвищувати рівень захисту організму до різних захворювань.
Фармакологічні властивості
Амол — розчин ефірних масел. Цей засіб має загальнотонізуючу, загальнозміцнюючу, знеболювальну, седативну та антисептичну дію.
Лікарський засіб активно використовується при застудних захворюваннях, оскільки він здатний зняти болісні відчуття в горлі, зменшити запальні процеси і допомогти при захворюваннях суглобів.
Амол складається лише з натуральних рослинних компонентів, включаючи аскорбінову кислоту, олію гвоздики, лавандову олію, корицеву олію, лимонну олію, ментол, олію цитронели та олію м'яти перцевої. До спиртового розчину також додається індійська меліса.
Показання до застосування
- Гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ), захворювання органів ЛОР: риніти, синусити, фарингіти;
- Проблеми з шлунково-кишковим трактом: відчуття важкості в животі, нудота, болі в животі, порушення травлення, спричинені стресами;
- Проблеми з серцево-судинною системою: болі в області серця, кардіалгія, запаморочення, порушення кровообігу;
- З боку нервової системи: головні болі, мігрені, безсоння і перевантаження;
Також Амол часто призначають, якщо у людини постійна втома, нездужання, астенія, під час менопаузи тощо.
Амол у формі спиртового розчину наносять на м'язи та суглоби при м'язових та суглобових болях, ревматизмі, міалгії, артралгії, невралгії, ішіасі, головних та зубних болях.
Спосіб застосування
Щоб застуда швидше зникла, люди використовують пари Амолу: на 250 мл гарячої води додається одна чайна ложка препарату.
Якщо ви вирішите використовувати Амол зовнішнім шляхом, краще розведіть його водою в співвідношенні 1:3. Промочіть ним пов'язку або просто нанесіть на проблемні ділянки.
Протипоказання
Не рекомендується використовувати Амол на обличчі новонароджених і грудних дітей, особливо в області носа. Також слід уникати потрапляння препарату в очі.
У людей, які мають підвищену чутливість до компонентів лікарського засобу, можуть виникати алергічні реакції.