• Головна
  • Сезон полуниці: як вибрати якісні ягоди та чим шкідливі хімічно оброблені
18:30, 5 червня

Сезон полуниці: як вибрати якісні ягоди та чим шкідливі хімічно оброблені

Сезон полуниці: як вибрати якісні ягоди та чим шкідливі хімічно оброблені

Зараз сезон триває полуниці, і натрапити на хімічно оброблену ягоду ймовірність менша, ніж місяць тому, яле існує. Адже в наш час дуже багато стимуляторів, які використовують недобросовісні фермери, передає сайт 056.

Щоб уникнути покупки хімічно обробленої полуниці, ось кілька порад:

1. Оберіть полуницю з яскраво-червоною, рівномірною фарбою, без подряпин чи плям. Уникайте ягід із ознаками перезрівання або псування.

2. До купівлі полуниці дуже великого розміру треба ставитись з обережністю. Деякі сорти відрізняються великими ягодами, але це не завжди означає, що вона смачна. Часто гігантські плоди містять багато води, надлишок різних добрив.З точки зору корисності, більш дрібні плоди більш насичені вітамінами, ніж великі.

3. Запах полуниці повинен бути приємним і яскравим. Якщо його немає, або він дуже слабкий  — їй «допомогли» рости хімічні речовини.

4. За можливістю скуштуйте одну полуницю перед покупкою, щоб переконатися в її смакових якостях. Довіряйте власним почуттям стосовно її якості.

5. Купуйте від надійних постачальників. Вибирайте магазини або фермерські ринки, які мають добру репутацію та пропонують свіжі та якісні продукти.

Хімічно оброблена полуниця може бути шкідлива з кількох причин:

1. Під час вирощування хімічною обробкою часто використовуються пестициди, які призначені для боротьби з шкідниками та хворобами рослин. Деякі з цих пестицидів можуть залишатися на поверхні полуниці після обробки. Якщо вони не видаляються належним чином або перевищують допустимі норми, то можуть мати потенційно шкідливий вплив на здоров'я людини.

2. Хімічні речовини, які використовуються під час обробки полуниці, можуть залишатися відповідні резидуальні речовини. Це означає, що навіть після миття або очищення полуниці вони можуть залишатися на її поверхні. Такі речовини можуть накопичуватися в організмі при постійному споживанні, що може викликати негативні ефекти на здоров'я.

3. Хімічне оброблення полуниці може призводити до втрати поживних речовин. Процеси, такі як довготривала зберігання, транспортування та обробка пестицидами, можуть знизити вміст вітамінів, мінералів та антиоксидантів в полуниці.

4. Можливі негативні ефекти на здоров'я: деякі люди можуть бути більш чутливими до пестицидів і мати алергічну реакцію або інші негативні ефекти на здоров'я після споживання хімічно обробленої полуниці. Це може включати шкірні проблеми, респіраторні проблеми.

5. Використання хімічних пестицидів може мати шкідливий вплив на довкілля. Вони можуть забруднювати ґрунт, водні джерела та впливати на довкілля та біорізноманіття. Вибір органічної полуниці сприяє збереженню природних ресурсів та підтримці екологічного вирощування.

5. Деякі полуниці можуть бути піддані обробці антибіотиками або гормонами для стимуляції росту. Ці речовини можуть негативно впливати на організм людини при довготривалому та постійному споживанні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#056 #Дніпро #новини Дніпро #новини Україна #сайт Україна #сайт Дніпро #новости Днепр #новости Украина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...