• Головна
  • Красиві нігті — легко і просто: курси манікюру у Дніпрі
Новини компаній
17:00, 22 травня

Красиві нігті — легко і просто: курси манікюру у Дніпрі

Новини компаній

Вважається, що дізнатися правду про людину можна за дрібницями, які здавалося б, менш помітні і важливі. Хоч би який крутий лук не вибрала жінка, але неохайні нігті без манікюру видадуть непривабливі сторони її характеру, як, наприклад, неуважність до дрібниць, неохайність тощо. Та що там говорити, якщо сьогодні багато чоловіків приділяють величезну увагу чистоті та правильній формі своїх нігтів. І теж доглядають їх, і навіть роблять професійний манікюр — не тільки гігієнічний, а й декоративний.

Тому переважна більшість жінок відвідують салони краси або спеціалізовані заклади для догляду за нігтями та надання їм гарного, здорового зовнішнього вигляду. Отже, професія майстра з нанесення манікюру завжди буде затребуваною. Принаймні поки леді продовжуватимуть стежити за собою і приділяти підвищену увагу власній зовнішності. Українки в цьому питанні випереджають багатьох представниць більш економічно розвинених країн. А мешканки Дніпра традиційно дотримуються, і часто формують модні тренди, намагаючись не відставати від останніх тенденцій б'юті-індустрії. Ось чому закінчити курси манікюру у школі краси «Еліна» — перспективне з усіх точок зору рішення.

Красиві нігті — легко і просто: курси манікюру у Дніпрі, фото-1

Чому записатися на курси манікюру — чудова ідея?

Пройти навчання варто з двох взаємно не виключних причин:

  • Отримати нову, цікаву та високооплачувану професію.
  • Навчитися доглядати за нігтьовою пластиною і шкірою рук, а також в домашніх умовах наносити декоративне покриття.

Нерідко жінки записуються на курси "для себе", але згодом їх так захоплює ця сфера, що вони стають професійними майстрами з нанесення манікюру або педикюру. Або відкривають власні салони, тобто засновують новий прибутковий бізнес.

Сьогодні техніки та види декорування постійно вдосконалюються. З'являються нові способи покриття нігтьової пластини. Тому підвищити свою кваліфікацію не зашкодить і вже практикуючим майстрам. Адже вчитися ніколи не пізно, а будь-які здобуті знання та вміння — це не лише додатковий плюс у ”скарбничку” набутого досвіду, але й можливість додатково заробити, розширивши перелік послуг.

Школа краси "Еліна" - справжня кузня професійних кадрів для бьюті-індустрії

Стати майстром нігтьового сервісу означає отримати перспективну з точки зору одержуваних доходів і стабільності заробітку професію. А пройти навчання слід на відомих у Дніпрі курсах, випускники яких успішно працюють не лише в нашому місті, а й у столиці, а також за кордоном. Що вигідно виділяє навчальний центр "Еліна" на тлі конкурентів? Назвемо лише основні переваги такого вибору:

  • Різноманіття пропонованих програм, призначених як для абсолютних новачків, так для професіоналів, бажаючих поповнити свій багаж знань. При цьому доступні як базові, так і вузькоспеціалізовані та повні курси навчання. Фактично слухачі мають можливість самостійно вибрати, що представляє для них інтерес, і не переплачувати за вивчення непотрібного матеріалу.
  • Практика як основа всіх засад. На відміну від багатьох аналогічних курсів, навчальний центр "Еліна" приділяє практичній стороні питання підвищену увагу. Наші досвідчені викладачі розуміють, що стати майстром без практичних занять просто неможливо. Фізик-теоретик – це справді звучить гордо. А ось майстер нігтьового сервісу, який навчався лише за книжками, — це просто нонсенс.
  • Навчання в невеликих групах, які в основному складаються всього з декількох, максимум п'ятьох слухачів. Це сприяє ефективнішому засвоєнню матеріалу. Є можливість індивідуально займатися з викладачем.
  • Розумні ціни — придбання нової цікавої професії не обійдеться надто дорого, що не може не тішити. 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...