Партнерський матеріал
15:00, 17 липня

Хочу в айті, що робити?

Партнерський матеріал
Хочу в айті, що робити?

Коли Ви вирішуєте, де та як навчатися, це може бути складним та заплутаним процесом. Ось кілька порад, які можуть допомогти Вам в цьому процесі:

  1. Зрозумійте свої мету та потреби: Перш за все, Ви маєте зрозуміти, чого саме Ви хочете досягти та які Ваші особисті потреби. Це допоможе Вам вибрати найбільш підходящу програму навчання та навчальний заклад.

  2. Дослідіть свої можливості: Перед вибором навчання Ви повинні вивчити всі можливі варіанти. Розгляньте всі доступні навчальні заклади, програми навчання та фінансові можливості. Розібратися в усіх цих питаннях допоможуть консультанти відповідних навчальних закладів, або просто зв'язавшись з ними по телефону або електронній пошті.

  3. Перевірте рейтинг та відгуки: Перед тим, як вступати до навчального закладу або програми навчання, Ви маєте дізнатися про їх репутацію. Перевірте рейтинг та відгуки про навчальні заклади та програми в Інтернеті, зокрема на спеціалізованих сайтах.

  4. Зверніть увагу на викладачів та студентське життя: Якість навчання та студентське життя в значній мірі залежить від викладачів та загального настрою учнів. Тому, дізнайтеся про викладачів та якість їх викладання, а також про студентське життя в цьому навчальному закладі.

  5. Розгляньте можливості практичної роботи: Практична робота важлива для отримання досвіду та підготовки до майбутньої роботи. 

Комп'ютерна школа Hillel (Гілель)

Комп'ютерна школа Hillel (Гілель) — одна з найбільших IT-шкіл в Україні, яка навчає програмуванню, тестуванню, менеджменту, рекрутингу, маркетингу та дизайну. Школа як навчає IT професіям з нуля, так і підвищує кваліфікацію фахівців, які вже працюють в IT. 

Одним із ключових показників роботи Hillel IT School є відсоток працевлаштованих студентів. Для того, щоб цей показник був максимально високим, до викладацького складу запрошуються лише досвідчені фахівці з найкращих IT-компаній, які чітко розуміють, яких навичок вимагає ринок праці.

У штаті є HR-фахівці, які проводять тестові інтерв'ю зі студентами в рамках курсу, дають рекомендації щодо складання резюме, публікують Junior або Trainee вакансії, а також контактують із рекрутерами місцевих компаній та направляють до них випускників та їх CV.

Для ефективного та комфортного навчання школа створює власні продукти. Одна з розробок — навчальна платформа Hillel LMS, яка створена на підставі багаторічного досвіду в підготовці фахівців з різноманітних IT-напрямків. Також був створений загальнодоступний та універсальний довідник для IT фахівців українською мовою —  ITWiki.

Школа дотримується ідеї абсолютної клієнтоорієнтованості і намагається зробити навчальний процес якомога комфортнішим для всіх студентів. 

Місія Hillel IT School — дати можливість кожному змінити своє життя і стати затребуваним фахівцем в IT.

Відгуки випускників

Слідкуйте за мережами школи: Instagram, TikTok, Twitter

Телефон: 0800 20 8020

Як зробити захоплення гаджетами корисним?

Сучасні люди багато часу проводять за екраном комп'ютера чи смартфона. Дуже часто на цьому тлі виникають непорозуміння з близькими. Щоб захоплення приносило користь, школа програмування Lemon.School у Дніпрі пропонує професійні IT-курси. Зараз кожен зможе почати опановувати перспективну професію.

Які напрями є в школі?

Подумати про майбутнє варто вже зараз. До того ж, якщо ви виявляєте інтерес і бажання пов'язати себе зі сферою цифрових технологій, не варто відкладати. Перетворіть захоплення на корисне хобі, і зовсім скоро ви точно скажете собі за це спасибі! Lemon.School у Дніпрі пропонує кілька курсів на вибір:

  • Front-end;
  • Python;
  • Java;
  • Дизайн;
  • Маркетинг.

Ці цікаві напрямки на сьогоднішній день є затребуваними і перспективними професіями. Програма курсів розрахована на людей, які з нуля починають знайомитися зі складним, але цікавим світом технологій.

Заняття проходять у невеликих групах, ментори - практикуючі фахівці, що є безсумнівно перевагою IT-школи. Левова частка припадає на практичні роботи. Нудна теорія нікому не цікава, а ось можливість на власному прикладі розібратися і створити картинку, сайт або рекламу викликає непідробний захват.

Як почати вчитися?

Lemon.School у Дніпрі проводить заняття у зручний для вас час. Ви або ваші близькі можуть освоїти нову спеціальність. Для початку необхідно зазирнути на сайт і залишити заявку на безкоштовну консультацію. Менеджери зв'яжуться і нададуть всю необхідну інформацію. Оплатити навчання можна відразу або частинами. Почніть вкладати в майбутню професію вже сьогодні!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...