• Головна
 • Українські школярі можуть взяти участь в конкурсі малюнків та отримати цінні подарунки
12:00, 24 березня

Українські школярі можуть взяти участь в конкурсі малюнків та отримати цінні подарунки

Українські школярі можуть взяти участь в конкурсі малюнків та отримати цінні подарунки

Учнів закладів загальної середньої освіти України віком до 18 років запрошують взяти учать XVІ Всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА: разом до перемоги». Переможці отримають відзнаки та цінні подарунки.

Про це повідомляє сайт 056 з посиланням на Міністерство юстиції України.

Конкурс направлений на привернення уваги до порушених правах українських дітей, що постраждали від російської широкомасштабної збройної агресії проти України.

Малюнки розглядатимуться за кількома номінаціями:

 • Молодша група. (Діти, віком від 6 до 10 років).
 • Середня група. (Діти, віком від 11 до 14 років).
 • Старша група. (Діти, віком від 15 до 18 років (станом на 01 червня 2023 року).
 • Спеціальна номінація «Слава українським Героям!». Малюнок має відображати право на життя та його захист українськими героями – військовими, медиками, рятувальниками тощо.
 • Спеціальна номінація «24 лютого… Україна в боротьбі». Малюнок має відображати права дитини, порушені внаслідок російської широкомасштабної збройної агресії проти України, та/або участь дітей у відновленні цих порушених прав. Співорганізатором даної номінації виступає: Миколаївська обласна організація лідерів молодіжного самоврядування «Молодь – майбутнє нації».
 • Спеціальна номінація «Україна в кордонах 1991 року». До участі у даній номінації запрошується діти, що перебувають на тимчасово окупованій території України. З міркувань безпеки дитини та членів її сім'ї, при оголошені переможця у даній номінації Всеукраїнський організаційний комітет зобов’язується не оприлюднювати персональні дані дитини, а зазначити тільки область чи населений пункт.
 • Спеціальна номінація «Погляд української діаспори». До участі у даній номінації запрошуються діти, що проживають за межами України.
 • Спеціальна номінація «Захист прав дітей на Донеччині». До участі у даній номінації запрошується діти, що проживають на територіях зазначених областей, підконтрольних українській владі. 
 • Спеціальна номінація «Україна – багатонаціональна держава». Тематика малюнку має відповідати назві даної номінації.
 • Спеціальна номінація «Соціальні права та свободи». Тематика малюнку має відповідати назві даної номінації.

Для участі у Конкурсі необхідно до 1 травня 2023 року надіслати конкурсну роботу (малюнок) разом з заявкою в електронному варіанті (у відсканованому форматі, JPEG), на електрону адресу [email protected] (обов’язково зазначити в темі – «Мої права»).

До конкурсної роботи обов’язково подається заявка у довільній формі в форматі WORD (із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові конкурсанта, дати народження, контактного телефону, електронної адреси, місця проживання, контактної інформації законних представників, повної назви закладу загальної середньої освіти, назви номінації, назви конкурсної роботи). Будь-яке офіційне оформлення (засвідчення печаткою чи подання заявки на бланку навчального закладу) не вимагається. 

Організатори Конкурсу: Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення разом з Українською молодіжною правничою асамблеєю, Благодійним фондом «Об’єднання світових культур», Українською асоціацією підтримки творчої молоді.

Контактні дані Всеукраїнського організаційного комітету – [email protected], https://www.facebook.com/UkrainianCoordinationCenter; голова організаційного комітету - Сошников Антон Олександрович, 0955031091.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#056 #Дніпро #новини Дніпро #новини Україна #сайт Україна #сайт Дніпро #новости Днепр #новости Украина #конкурс рисунков
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...