• Головна
  • Кого найчастіше шукають роботодавці та які професії стануть головними після перемоги
13:30, 23 березня

Кого найчастіше шукають роботодавці та які професії стануть головними після перемоги

Кого найчастіше шукають роботодавці та які професії стануть головними після перемоги

Широкомасштабне вторгнення в Україні вплинуло на всі сфери - зокрема і на ринок праці. Більшість українців були вимушені звільнитися, або змінити спеціальність за власним бажанням.

Редакція розкаже кого зараз найчастіше шукають роботодавці та на які професії буде запит після перемоги.

Під час широкомасштабного вторгнення на роботу найчастіше шукають продавців-консультантів, водіїв, кухарів, менеджерів з продажу та бухгалтерів. 

Українці готові змінювати спеціальність, аби мати можливість заробляти. Під час війни змін зазнав також час, який потрібен на пошук нової роботи. На сайтах працевлаштування зазначають, що раніше на це було потрібно тиждень – два тижні. В сучасних умовах це вже може бути місяць, або і навіть півтора. До цього треба бути готовим і розуміти ці умови. 

Наразі уп’ятірку найпопулярніших вакансій входять - менеджер з продажу, продавець-консультант, водій, кухар, бухгалтер.

Наразі роботодавці вже починають говорити про  можливі дефіцити кваліфікованих кадрів. Спостерігається найменша конкуренція за окремими спеціальностями. Наприклад в медичній сфері є: лікар УЗД. І електрослюсар також. Низька конкуренція. Тобто вакансії є, от людей, які можуть обійняти цю посаду небагато.

Активно зараз розвивається і напрямок підготовки операторів дронів. В одному із центрів випустили вже більше, ніж тисячу випускників. Керівник центру підготовки запевняє, що це професія майбутнього і перераховує, де це буде потрібно у мирному житті.

“Аграрний сектор, архітектура, все, що пов’язано з енергетикою та енгергоефективністю, кіно-відео зйомка. Окремий великий блок це буде після війни пов'язано з розмінуванням. Проведення різноманітних шоу, там аерошоу, тощо. Тобто для розвитку аеродинаміки”, - каже Віктор Таран. 

Спеціальності, які будуть потрібні після війни

Спеціальності, які будуть потрібні після війни назвав президент київської школи економіки Тимофій Милованов. 

“Будівельник. Ми будемо відбудовуватися. Будуть всі професії, які всі пов’язані з армією, звичайно. Загроза нікуди не зникне і армія у нас буде ставати все більше високотехнологічною. Будуть професії пов’язані з травмою, медицина, по відновленню і будуть професії високотехнологічні”, - зазначає .

Студентам радить вчити дві речі.

Зараз має бути технологічна грамотність. Друге звичайно все, що є і все, що відбувається - це про людей. Люди на першому місці. Тому м’які навички – спілкування, емпатія, емоційний інтелект це те, що потрібно розвивати”, - переконує він. 

Тому українці мають бути готовими до змін та вміти швидко пристосовуватися до нових реалій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#військовий стан #Дніпро #Україна #056 #СТОЇМО #ЗупинимоОкупантів #Мелітополь
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...