• Головна
  • Пенсійна картка в Україні: як і де краще відкрити
Новини компаній
18:03, 15 березня

Пенсійна картка в Україні: як і де краще відкрити

Новини компаній

lx_WMxW1JslDEKkaAWj5cvKgFtO1jaZ1cmxXhKuzmD52WmQoxOdH9MevDEpSyHInzZdQ5_2MprlotpTqVa9jH7FPZa2Cqe8qNXKz3aR9nGA92shIo8objo1_6gwLOT8ut1pG57dj-RUyIKI63KISCqQ

З 10,5 млн пенсіонерів, які мешкають в Україні, вісім отримують виплати на банківські картки. Такий вибір кожен з них зробив свідомо, без примусу з боку держави. 2,5 млн людей все ще ходять по пенсію на пошту. Але за даними Пенсійного фонду суттєвий відсоток з них щокварталу виявляють бажання отримувати соціальні кошти через банківські установи.

Як оформити онлайн пенсійну картку та переказати на неї гроші з пошти, ми з'ясували в Райффайзен Банку.

Стати клієнтом банку

Щоб отримувати соціальні кошти через банк, спочатку визначтеся, де саме хочете відкрити пенсійний рахунок. Пенсійна карта завжди дебетова, тобто не містить позикових грошей, не має термінів поповнення, за користування нею не нараховуються відсотки. Простіше кажучи, пенсійна картка – це ваші власні гроші, розміщені на банківському рахунку, якими ви розпоряджаєтеся коли та як заманеться.

В Україні за постановою Кабміну від травня 2022 року з пенсіонерами уповноважені працювати 44 банки, 40 з них – комерційні. Дотримуючись правил виплати, визначених Кабміном та ПФУ, комерційні банки пропонують власні умови обслуговування пенсіонерів.

Наприклад, у Райффайзен Банку до ваших послуг чотири види дебетових карток. Кожна з них по-своєму цікава й безплатна для пенсіонерів – і відкриття, і обслуговування.

Зелене світло платіжним картам дають й тарифи, що однаково приємні для всієї лінійки. Це стосується й різноманітних програм лояльності, які Райффайзен регулярно пропонує пенсіонерам.

Як швидко отримати пенсійну картку

Для людей похилого віку, особливо тих, що мешкають у селах, це здається проблемою. Вони гадають, що доведеться витратити багато часу й сил на відвідування банку та Пенсійного фонду, тому відкладають оформлення банківської картки на потім. Насправді, щоб пенсійна картка вже зараз стала вашою, потрібні дві речі – інтернет та м'яке крісло. І десь 15 хвилин часу.

Зокрема, відкривши рахунок на сайті Райффайзен Банку, вам одразу стане доступна віртуальна пенсійна картка, якою можна користуватися після додавання її до мобільного гаманця Apple Pay або Google Pay. Іменний пластик доведеться почекати 10 днів – стільки часу потрібно для його виготовлення.

Документи, необхідні для відкриття банківського пенсійного рахунка, – скани або фото гарної якості паспорта громадянина України, пенсійного посвідчення та ІПН.

Тільки-но відкриєте рахунок і за вами закріплять пенсійну картку, слід написати до ПФУ заяву про зміну способу виплати пенсії, додати до неї скани паспорта, ІПН, заяву з реквізитами банку та відправити до Пенсійного фонду. Зробити це можна двома способами – через портал електронних послуг ПФУ чи довірити передачу документа працівникам Райффайзен Банку. Все, наступна пенсія прийде вже на банківську картку!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Райффайзен Банк
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...