• Головна
  • Що слід знати про рідину на сольовому нікотині. Ключові відмінності використання одноразових і багаторазових POD систем від традиційних вейпів
Новини компаній
11:00, 12 січня

Що слід знати про рідину на сольовому нікотині. Ключові відмінності використання одноразових і багаторазових POD систем від традиційних вейпів

Новини компаній

В одноразових електронних сигаретах і POD системах багаторазового використання застосовують рідини для паріння на основі нікотинової солі. Таку синтетичну речовину отримують з вільного нікотину. У результаті вдається кардинально змінити деякі характеристики вихідної сировини. Тому паріння традиційних вейпів і PODів відрізняється і має свої особливості. Та й пристрої для паріння на основі звичайного і сольового нікотину мало схожі.

Що слід знати про рідину на сольовому нікотині. Ключові відмінності використання одноразових і багаторазових POD систем від традиційних ве..., фото-1

Одноразові та багаторазові POD-системи компактні та сучасні, їх зручно парити і без проблем можна носити в кишені куртки або дамській сумочці. А боксмоди і мехмоди швидше нагадують якісь пристосування алхіміків або чарівну лампу зі східних казок. Тільки джина всередині немає, зате є об'ємний бак для рідини і ємний акумулятор, а габарити таких пристроїв вельми вражають. Але це не єдина відмінність.

Давайте розберемося, як використання рідини на сольовому нікотині круто змінило напрямок розвитку вейпінгу, і чим відрізняється паріння PODів і одноразових електронних сигарет, наприклад, популярного бренду "Ельф Бар", від використання традиційного вейпа на вільній тязі.

Знайди 5 відмінностей: що особливого в парінні пристроїв на рідині з сольовим нікотином?

Перед тим, як купити рідину для Ельф Бара, важливо дещо знати про особливості рідин для паріння. Взагалі, у складі будь-якої з них крім нікотину (хоча існують і безнікотинові рідини) входять однакові компоненти. Це дистильована вода, гліцерин, пропіленгліколь, харчові ароматизатори. Головними вважаються гліцерин з пропіленгліколем, їхнє співвідношення впливає на густоту й об'єм пари, консистенцію рідини, силу удару по горлу (тротхіту). Але в PODах ідеальним вважається співвідношення 50/50, в крайньому разі 60/40. Річ у тім, що одноразові електронні сигарети і багаторазові POD-системи не здатні видавати на-гора величезні клуби пари, і взагалі їхні переваги лежать у дещо іншій площині. Насамперед такі пристрої мають невеликі розміри і привабливий зовнішній вигляд, користуватися ними просто і комфортно. А ще завдяки сольовому нікотину відчуття насичення настає набагато швидше. Що прямо позначилося на процесі паріння.

Давайте розглянемо ключові відмінності використання одноразових і багаторазових POD систем від традиційних вейпів:

  • Тип затяжки. У PODах застосовується сигаретна (туга) тяга. Пар набирається в рот, а вже потім пропускається через легені. Власне, такий спосіб тяги застосовується і в деяких вейпах, але для випуску об'ємних клубів пари потрібна вільна (кальянна) затяжка. Однак PODи для прямого втягування пари в легені просто не призначені. Вони занадто компактні, а обсяг бака надто малий. Та й міцність сольового нікотину в рідині достатня - як правило, 50 мг/мл, хоча трапляються і менш міцні варіанти, наприклад, 20 мг/мл.
  • Сольовий нікотин швидко всмоктується в кров і довше виводиться з організму. Це пов'язано з практично однаковим з людським рівнем кислотно-лужного балансу і високим ступенем очищення. Тому відчуття втамування нікотинового голоду настає буквально за кілька затяжок, а бажання знову попарити виникає нескоро. Це особливо важливо для людей, які вирішили позбутися звички палити звичайні сигарети і перейшли на паріння.
  • Габарити одноразових і багаторазових PODів непорівнянні з розмірами традиційних боксмодів і мехмодів. Необхідність мати місткий резервуар для рідини і потужний акумулятор просто відпала. Досить поєднання невеликого бака і випарної камери.
  • Використання одноразових електронних сигарет максимально нагадує куріння звичайних - купив, попарив до закінчення ресурсу, витягнув з кишені новий пристрій. У закритих багаторазових POD системах потрібно міняти картридж, а у відкритих самостійно наповнювати бак рідиною і замінювати випарник. Також у резервуар можна влити самозаміс. У цьому такі PODи максимально схожі на традиційні обслуговувані вейпи.
  • PODи й одноразки активуються від затяжки, жодних налаштувань і хитрих маніпуляцій перед початком використання здійснювати не доводиться. Тому навіть новачок без проблем може почати парити такі пристрої. І, вже вибачте за каламбур, ні про що не паритися. 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...