![](https://s.056.ua/section/logo/upload/pers/14/logo.png?20240727)
Безкоштовно: евакуація маломобільних та лежачих людей з прифронтових зон України
Благодійна організація ADRA Ukraine пропонує безкоштовну евакуацію з прифронтових зон на більш безпечну територію держави постраждалому від конфлікту населенню України. Особливо це стосується людей пенсійного віку, осіб з інвалідністю, лежачих та важкохворих. Допомога реалізується за сприяння уряду Канади у межах проєкту LEAP. Діяльність охоплює Харківську, Дніпропетровську, Луганську, Херсонську, Миколаївську, Запорізьку, Донецьку та Київську області.
![Безкоштовно: евакуація маломобільних та лежачих людей з пр..., фото-1 Безкоштовно: евакуація маломобільних та лежачих людей з прифронтових зон України, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
У напрямі евакуації задіяні парамедик, 10 автобусів та 2 автівки швидкої допомоги, які на регулярній основі здійснюють рейси. Ці автівки застосовуються для транспортування людей пенсійного віку, осіб з інвалідністю або важкохворих.
В листопаді ADRA Ukraine за проханням організації Help for Ukrainians надала допомогу в евакуації маломобільних людей пенсійного віку з міста Запоріжжя до міста Дніпра, для подальшої їх евакуації на західну Україну. З огляду на вік та стан здоров’я пасажирів, їх вирішили евакуювати автівкою швидкої допомоги під наглядом лікаря. Незважаючи на нелегкі обставини, евакуйованих успішно доставили до пункту подальшого транспортування.
![Безкоштовно: евакуація маломобільних та лежачих людей з пр..., фото-2 Безкоштовно: евакуація маломобільних та лежачих людей з прифронтових зон України, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Загалом від початку проєкту допомогу в цьому напрямі вже отримали понад 5 600 осіб. Робота в цьому напрямі триває.
Щоб отримати безкоштовні послуги евакуації з прифронтових зон, ви можете звернутися по допомогу в ADRA Ukraine кількома способами. Перший з них — за номерами телефонів гарячої лінії:
- +380672036248;
- +380505720407.
Також можна перейти на офіційний сайт ADRA та заповнити форму або повідомити про свою проблему в особистих повідомленнях у соцмережах.