![](https://s.056.ua/section/logo/upload/pers/14/logo.png?20240727)
Вибухи, відключення світла та робота ППО на Дніпропетровщині: ситуація в регіоні станом на вечір
![Вибухи, відключення світла та робота ППО на Дніпропетровщині: ситуа... Вибухи, відключення світла та робота ППО на Дніпропетровщині: ситуація в регіоні станом на вечір](/dist-assets/images/cap.jpg)
Завершується двісті шістдесят п’ята доба героїчного протистояння Української нації російському широкомасштабному вторгненню. Війська рф цілий день продовжували тероризувати мирне населення України. Сьогодні країна пережила масову ракетну атаку. Ворожого удару зазнала і Дніпропетровщина. Ситуація в регіоні станом на вечір.
Про це повідомляє редакція 056.
Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук повідомив, що сьогодні росіяни поцілили ракетами по об’єкту енергетичної інфраструктури у Кривому Розі. Є масштабні руйнування. Також знеструмлено чотири шахти. Під землею були 566 шахтарів, нині всіх вже підняли на поверхню.
В «Укренерго» повідомили про екстрені відключення світла по всій країні через масовані ракетні удари. Щодо нашої області: без електропостачання – громади у Нікопольському, Синельниківському, Криворізькому, Дніпровському районах. Енергетики, екстрені служби, ОВА та органи місцевого самоврядування роблять все, щоб стабілізувати ситуацію. Наразі вона контрольована. Електропостачання вже вдалося відновити у Верхньодніпровську, Першотравенську, Петропавлівській, Глеюватській, Брагинівській громадах.
Три ракети над областю наші сили ППО збили. Попередньо – це були Калібри і Х-101.
Окрім цього, вдень окупанти вдарили з «Градів» по Марганецькій громаді, що на Нікопольщині. Є постраждалий – це чоловік 1969 року народження. В нього уламкові ураження, постраждалому надано медичну допомогу.
В громаді пошкоджено два приватні будинки, господарську споруду, електромережі.
Пообіді під обстріл потрапила і Великомихайлівська громада у Синельниківському районі. Було пошкоджено лінію електропередач, що призвело до зупинки насосної станції. Наразі і електро-, і водопостачання в громаді відновлено.
Внаслідок перепаду напруги у системі енергоживлення у Дніпрі сьогодні стався збій в роботі територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення населення.
Роботу системи оперативно відновлено.
"росіяни здійснили масований ракетний удар по Україні. Вже не вперше, бо армія рф – нелюди. Про це знатимуть і пам’ятатимуть всі покоління українців. росіяни за все заплатять.
Зберігаємо спокій і допомагаємо ЗСУ. Програш росії – неминучий. Україну – не зламати", - підсумував Микола Лукашук.