• Головна
  • Новачкам про головні аспекти вейпінгу: як використовувати готові основи для електронної сигарети?
Новини компаній
11:00, 8 листопада 2022 р.

Новачкам про головні аспекти вейпінгу: як використовувати готові основи для електронної сигарети?

Новини компаній

Самозаміс – це творчий процес змішування компонентів, щоб у кінцевому результаті вийшла дуже смачна рідина для електронних сигарет власного приготування. Зробити її нескладно, якщо попередньо вивчити інформацію про самозаміс, його особливості та властивості кожного компонента, що входить до складу. Якщо плануєте замішувати наперед, то радимо придбати готовая основа, ароматизатори та нікотин. Нікотин додавайте тільки в тому випадку, якщо ви до цього моменту вже були з ним знайомі. Не пробуйте, якщо в цьому немає особливої ​​потреби, оскільки він викликає залежність. Будьте уважними і при виборі виду нікотину, він буває двох видів - органічний і сольовий.

Новачкам про головні аспекти вейпінгу: як використовувати готові основи для електронної сигарети?, фото-1

Поетапний процес змішування рідини

1 етап

Візьміть готову базу для самозамішування вже з підібраним співвідношенням компонентів VG і PG. У класичному варіанті її буває три види: 70/30, 60/40 та 50/50. Якщо вам потрібна густа жижка, яка здатна створювати багато пари, то співвідношення 70/30 – для вас. Якщо ви парите на под системі та використовуєте сольовий нікотин у складі жижі, то беріть співвідношення 50/50. Якщо ви не визначилися, яке точно співвідношення вам підходить, спробуйте 60/40, це збалансований склад, який підійде для будь-якого пристрою.

2 етап

До готової бази додайте вибрані вами ароматизатори. Ви можете взяти лише одну аромку для створення класичної жижі, можете взяти аромку-мікс, в якій поєднується кілька смаків. І є третій – найцікавіший варіант. Ви можете самостійно змішати кілька ароматизаторів та створити свій власний мікс. Обов'язково записуйте свої рецепти, тому що якщо жижа вийде дуже смачною, вам захочеться її знову втілити в життя. Концентрацію ароматизаторів дивіться на флаконі або відштовхуйтеся від пропорцій, вказаних у рецепті.

Після того, як ви додасте ароматизатори в базу, добре перемішайте отриману суміш.

3 етап

Додайте нікотин (органічний або сольовий) в готову суміш. До речі, органічний нікотин може перебувати у складі бази. Таку корисну функцію ми знайшли в інтернет-магазині Vaper`s Lab, який пропонує найкращого виробника баз – Hysteria. Необхідно вибрати міцність - 0, 1.5, 3, 6, 9 або 12. Звичайно ж ви маєте повне право додати нікотин і самостійно, адже процес самозамісу для того і призначений, щоб змішувати та експериментувати. Сольовий нікотин однозначно додається окремо, його міцність варіюється від 20 до 60 мг/мл.

4 етап

Фінальне змішування дуже важливе, варто приділити йому трохи більше часу, ніж на попередніх етапах. Добре трясіть флакон доти, поки в жижі не з'являться дрібні бульбашки. Змішування впливає на те, щоб усі компоненти добре розкрили свої смакові якості та заправка вийшла максимально смачною!

Де придбати всі компоненти для самозамісу?

Ми вже згадали інтернет-магазин Vaper`s Lab, саме там ви знайдете найкращі товари для створення рідини та готову продукцію. Читати тут

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Готові основи для електронних сигарет #вейп
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...