• Головна
  • 8 листопада - Місячне затемнення: як зустрічати та на що звернути увагу
16:30, 7 листопада 2022 р.

8 листопада - Місячне затемнення: як зустрічати та на що звернути увагу

8 листопада - Місячне затемнення: як зустрічати та на що звернути увагу

8 листопада 2022 року о 13:00 за київським часом відбудеться місячне затемнення на осі Телець-Скорпіон. Воно буде одним із найважчих затемнень року, оскільки в ньому бере участь велика кількість планет. 

Про це повідомила український астролог Ксенія Базиленко в Facebook.

"Затемнення – це корекція нашої долі. Оскільки людині дано дуже багато у житті свободи вибору, то саме в період затемнення нам намагаються показати, наскільки правильно ми рухалися своїм шляхом. Ми відчуваємо це через певні події, ситуації, які будуть пов'язані індивідуально з кожною людиною.

Придивіться у цей період, що відбувається у вашому житті. Якщо все протікає спокійно, ви на правильному шляху. Але, якщо різко починають руйнуватися Ваші плани, відбуваються складні ситуації з Вами чи Вашими рідними – зверніть на цю подію особливу увагу, саме там буде вказувати, де саме ви робите помилки", - написала вона.

При цьому астролог застерігає не робити такі кроки, які змінюють долю в цей період. Тому що затемнення може приносити погане самопочуття, дратівливість, тяжкий емоційний стан. Це може більше нашкодити, ніж принести користь. У такому стані краще не коригувати свою долю.

"На мій досвід, цей період краще проходити спокійно, в гармонії з собою та зі світом, вести скромний спосіб життя. Більше простих духовних практик, у вигляді посту, молитви та звичайної праці. Очищення організму та свого житла вітається", - зазначила вона.

Правила зустрічі місячного затемнення

В період затемнень не час розпочинати нові справи, приймати важливі рішення, робити покупки, ремонт, підписувати важливі угоди. Краще не переїдати, особливо м'ясними продуктами, а головне, не бути в стані страху, агресії та будь-яких інших негативних емоцій.

Місячне затемнення відповідає за емоційну сферу та за нашу підсвідомість. Потрібно пам’ятати, що, як ми проведемо цей період, так і будемо себе почувати протягом не менше шести місяців або на 9 - 18 років, залежно від показників в індивідуальному гороскопі.

Що робити в період місячного затемнення:

  • контролюйте свої емоції, гармонізуйте внутрішній стан;
  • важливо відноситись з повагою до себе, людей навколо та до природи;
  • чудовий період позбутися шкідливих звичок;
  • сприятливий піст;
  • очищуйте свій дім, за 1-2 дні до затемнення, викиньте все, що не потрібно;
  • перед самим затемненням добре прийняти душ, надягнути чистий одяг і молитися (Місячне затемнення не підходить для написання бажань).

Гороскоп місячного затемнення

Традиційно затемнення відбувається під час повного місяця, де Сонце і Місяць протистоять один одному. Це завжди дає важкий емоційний стан для всіх нас. Місяць - головна планета цієї події. Перебуваючи в знаку Тельця, вона хоче гармонії, спокійною, але її зв’язок з Ураном дає багато внутрішніх суперечок, агресії. Небажання приймати реальність з одного боку, а з іншого, здобути всю нашу внутрішню та зовнішню свободу, і велике бажання до хороших змін. Тому в такий період будьте особливо обережні у всіх своїх життєвих ситуаціях та бажаннях.

В гороскопі затемнення Венера уражена Ураном. Це принесе багато проблем у особистих стосунках та буде тестувати наші шлюби на міцність. Тільки любов і розуміння того, що сім'я - тил для кожного з нас, допоможе нам подолати всі особисті труднощі. Зараз ми є свідками, наскільки его та прагнення до власної важливості призводять до повного краху.

Оскільки у світі уже другий рік відбувається активне знищення всього старого і застарілого, диктатура буде всіляко намагатися зберегти себе при владі. Ці суб'єкти підуть до всіх крайніх заходів, які можуть лише бути. Залякування людей, брехні, провокацій, як у їхній країні, так і у всьому світі, буде продовжуватися. Але їх час закінчується і вони більше не мають шансів.

За астрологічним прогнозом, ще півроку, до наступних затемнень, військові операції продовжуватимуться досить активно.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#056 #Дніпро #новини Дніпро #новини Україна #сайт Україна #сайт Дніпро #Місячне затемнення #Лунное затмение #затмение ноябрь
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...