![](https://s.056.ua/section/logo/upload/pers/14/logo.png?20240727)
Звуки вибухів на Дніпропетровщині: силами ППО знищено ще один ворожий «Шахед»
![Звуки вибухів на Дніпропетровщині: силами ППО знищено ще один ворож... Звуки вибухів на Дніпропетровщині: силами ППО знищено ще один ворожий «Шахед»](/dist-assets/images/cap.jpg)
Розпочалася двісті п’ятдесят п’ята доба героїчного протистояння Української нації російському широкомасштабному вторгненню. Війська рф продовжують тероризувати мирне населення. Вночі на Дніпропетровщині декількох районах було чутно звуки вибухів. Ситуація в регіоні станом на ранок.
Про це повідомляє редакція 056.
Голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко повідомив, що ніч проти суботи була гарячою. Вкотре відзначилася наша ППО.
Військові з повітряного командування «Схід» знищили ще один ворожий «Шахед». Збили курсуючий боєприпас у Синельниківському районі.
Нікопольщину росіяни знову накрили вогнем з «Градів» та важкої артилерії. Стріляли з тимчасово окупованого Енергодару по трьох громадах - Червоногригорівській, Марганецькій та Нікопольській.
Найбільше дісталося Нікополю. На нічне місто ворог скерував майже 40 снарядів.
Зайнялися дві пожежі. Вогнеборці полум’я уже утихомирили.
Понівечені з півтора десятки багатоповерхових та приватних будинків, господарчі споруди та газопровід.
Російські снаряди поцілили і по місцевому ліцею, промисловому та транспортному підприємствах. Пошкоджені виробничі потужності та майно.
На щастя, всюди минулося без загиблих та поранених.
В інших районах ніч з сиреною та без атак. І на цю хвилину спокійно.
Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук повідомив, що російські окупаційні війська не припиняють терор мирних громад.
Знову гатили по Нікопольщині. росіяни тероризували жителів району важкою артилерією і «Градами» всю ніч. Били по Марганецькій, Червоногригорівській та Нікопольській ТГ.
В Нікополі прилетіло по оселям, промисловому та транспортному підприємствам. Дві пожежі ліквідовано рятувальниками: горіло приміщення з обладнанням для переробки деревини і дах приватного будинку. Обстрілом пошкоджено півтора десятка житлових будинків, господарські споруди, ліцей, газогін, понівечено обладнання.
Люди не постраждали.
Микола Лукашук повідомив й хороші новини: вночі на один БПЛА у ворога стало менше: над Дніпропетровщиною долітався дрон-камікадзе «Shahed-136». Його збили наші сили ППО в Синельниківському районі.
В інших куточках Дніпропетровщини вночі було тихо. Наразі перевищення показників радіаційного фону в області не зафіксовано.
Микола Лукашук побажав мирних вихідних.