![](https://s.056.ua/section/logo/upload/pers/14/logo.png?20240727)
Новий Рік в умовах війни: українці оберуть ескіз поштової марки
![Новий Рік в умовах війни: українці оберуть ескіз поштової марки Новий Рік в умовах війни: українці оберуть ескіз поштової марки](/dist-assets/images/cap.jpg)
Укрпошта запустила голосування за ескіз, який стане новорічно-різдвяною поштовою маркою. Обрати найкращий може кожен користувач в соцмережах.
Про це повідомив гендиректор компанії Ігор Смілянський в Telegram.
"Як виявляється, наші найпопулярніші марки — ті, за які голосує більшість наших громадян, та ті, які щось передбачають. Тому наступна марка має бути успішною, бо Новий рік точно наступить після її випуску. І ми всі впевнені, що він буде переможним, як і впевнені в тому, що за переможну марку проголосуєте саме Ви", - написав він.
Голосувати в опитуванні можна під публікацією голови Укрпошти та в соціальних мережах Укрпошти.
"Будьте чемними, голосуйте 1 раз (ну, максимум 2) — до 8:00, 4 листопада (п’ятниця).
Обирати складно, бо кожний ескіз заслуговує на овації, у кожного своя душа та власна інтерпретація українського Різдва та Нового Року в умовах війни. Всі вони різні, але підтекст, який можуть прочитати лише українці, там насправді один. Коли в грудні марку побачить весь світ (і вона знову виконає свою місію нагадати про події, які щодня відбуваються в Україні), ви теж будете частинкою цього важливого процесу", - наголосив гендиректор Укрпошти.