• Головна
  • Бійчиня освітнього фронту: вчителька історії з Дніпропетровщини доводить, що онлайн-навчання може бути цікавим
11:00, 2 жовтня 2022 р.

Бійчиня освітнього фронту: вчителька історії з Дніпропетровщини доводить, що онлайн-навчання може бути цікавим

Бійчиня освітнього фронту: вчителька історії з Дніпропетровщини доводить, що онлайн-навчання може бути цікавим

Вона може запалити в учнях вогник знань навіть через екран монітору. Повести у захоплюючу історичну подорож скрізь час і простір. До Дня працівника освіти розповідаємо про вчительку-новаторку, передає редакція 056. 

У рубриці Дніпропетровської обласної військової адміністрації «Творці перемоги» розповіли про вчительку історії та правознавства Яну Шиманчик. Педагог викладає в одній з невеликих сільських шкіл. Каже, професію обирала серцем. Тепер вчителювання – справа усього її життя. 

«Не уявляю себе без своїх учнів. Діти – це круто. Школа – це простір, де можна творити. Зараз педагог ще й у якісь мірі актор, режисер-постановник, хореограф, відеоператор, блогер», – зазначила Яна Шиманчик.

Вчителька зізнається, після 24 лютого багато чого змінилося. Втім не було жодної думки покинути школу.  

Бійчиня освітнього фронту: вчителька історії з Дніпропетровщини доводить, що онлайн-навчання може бути цікавим, фото-1

«Зранку я як і зазвичай прокинулася. Почитала новини. Всі писали, що почалося повномасштабне вторгнення. Все ж я зібралася та пішла на автобус, щоб їхати на роботу. Повертаю голову, наді мною в небі пролітає ракета. Ступор, оніміння. Не розуміння, що буде далі», – згадує вчителька.

Нині пристосовується до обставин. Адже попри все діти мають вчитися. А ще педагогиня доводить, що навчання онлайн може бути цікавим. 

«Якщо вчитель творчий, він щось придумує. Зараз купа можливостей. Я, наприклад, люблю використовувати 3D інсталяції. Завдяки спеціальній програмі ми разом з учнями можемо віртуально побувати в середині Троянського коня. Або «помандрувати» стародавніми Афінами», – розповіла Яна Шиманчик.

Вона додала, що разом із дітьми вони розгадують кросворди, збирають історичні пазли. «Розгортають» стрічку часу. Зі старшими можуть і подискутувати. З молодшими – пограти. 

«Завдання, щоб школярам було цікаво. Вони в мене кричать: «Історія! Ура!». Ніколи не питають, коли вже урок закінчиться», – наголосила вчителька.

Цьогоріч Яна Шиманчик отримала статус кращого вчителя дистанційного навчання. Вона стала переможницею Всеукраїнського освітнього конкурсу «РодовідУчитель – 2022». Презентувала серію своїх онлайн-уроків з всесвітньої історії. 

А ще стала лауреаткою конкурсу «Учитель року-2022». 

Бійчиня освітнього фронту: вчителька історії з Дніпропетровщини доводить, що онлайн-навчання може бути цікавим, фото-2

Вчителька впевнена у перемозі України. Збирається й далі розвивати сільську освіту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#військовий стан #Дніпро #Україна #056 #СТОЇМО #ЗупинимоОкупантів
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
24 лютого війська росії підло вдерлися на території України. Українці об'єдналися і кожен на своєму місці робить все, щоб день перемоги настав скоріше. Ворог вже втратив багато, але цього замало. Він має відповісти за кожну краплю крові українців. Все буде Україна!
Оголошення
live comments feed...