• Головна
  • Ракетний удар по Дніпропетровщині: ворог влучив у промислове підприємство
13:50, 15 вересня 2022 р.

Ракетний удар по Дніпропетровщині: ворог влучив у промислове підприємство

Ракетний удар по Дніпропетровщині: ворог влучив у промислове підприємство

Сьогодні російські окупанти завдали ракетного удару по підприємству Кривому Рогу. Здійнявся стоб диму.

Про це повідомляє редакція з посиланням на Telegram голови Криворізької військової адміністрації Олександра Вілкула в Telegram.

"13:01. Знов крилата ракета.

Влучання в промислове підприємство. Руйнування серйозні, детальні наслідки уточнюються. Попередньо - без втрат", - написав він.

Раніше в ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області повідомляли, що у Кривому Розі продовжують боротися з наслідками ракетної атаки, яка сталася напередодні. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#056 #Днепр #новини Дніпро #Дніпро #новости Днепр #новини Україна #Кривий Ріг #ракета новини Кривий Ріг
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...