• Головна
  • Лікування алкоголізму: коли варто починати
Новини компаній
11:34, 13 вересня 2022 р.

Лікування алкоголізму: коли варто починати

Новини компаній
Лікування алкоголізму: коли варто починати, фото-1

На сьогоднішній день, основне питання, з яким стикається клиника «Колибри» – «коли варто починати лікувати алкоголізм?». І справді – коли? Адже з одного боку, на перших стадіях алкоголізму, ще нічого не зрозуміло, і людина здатна сама відмовитись від подальшого вживання спиртних напоїв. Та з іншого боку, а якщо потім буде запізно? Це бентежить, передусім, родичів тих, хто страждає на алкоголізм, бо саме їм доводиться щодня відчувати всі негативні наслідки хвороби.

На дане питання можна відповісти приблизно так – коли є достатньо підстав вважати, що проблема не йде, а посилюється. Тобто, запої повторюються, людина вживає все більшу дозу алкоголю, у стані сп’яніння не здатна контролювати себе. Наступними етапами стануть прояви агресії, запої почнуть носити регулярний характер, з’являться проблеми в соціумі та на роботі. Краще не доводити до цього, а діяти на випередження, поки позбутись проблеми набагато легше.

Головні проблеми алкогольної залежності

Проблеми алкоголізму носять як психологічний, так і фізичний характер. Зокрема варто відзначити наступні фізичні зміни:

  • Ураження шлунково-кишкового тракту, особливо печінки;
  • Ураження нирок;
  • Підвищення артеріального тиску;
  • Проблеми з серцем і судинами;
  • Ураження нервової системи.

Саме тому потрібна детоксикация от алкоголя Днепр, завдяки якій вдається очистити організм від продуктів розпаду етанолу. Додатково проводиться терапія ліками аби відновити стан пошкоджених внутрішніх органів.

Друга проблема – психологічна. З цим набагато складніше, тому з клієнтами працюють досвідчені психологи. По-перше, потрібно визначити причину пияцтва, а вона якраз і є психологічною. По-друге, необхідно боротись з наслідками алкоголізму, бо в результаті ураження нервової системи у людини з’являються неврівноваженість, збудження, агресія, недовіра до оточуючих, депресія тощо. Варто зазначити, що велика доля суїцидів була скоєна саме після зловживання алкоголю, коли людина впала у меланхолічний настрій і не змогла знайти вирішення своєї проблеми окрім самогубства. Таким чином, треба приділити багато уваги морально-психологічному стану клієнта, і зробити це може лише психолог або психотерапевт.

Чи складно вилікуватись від алкоголізму?

Це залежить від самої людини. Поки організм отруєний етанолом, людина почувається зле, на фізичному рівні. Виною цьому є алкогольный абстинентный синдром, який і викликає негативні симптоми. Після проведення процедури очищення вже можна говорити про спроби вилікуватись від залежності. Але паралельно нарколог призначає певний курс медикаментозного лікування, аби відновити роботу внутрішніх органів. Потрібна підтримка на фізичному рівні, інакше людина просто не зможе зосередитись на психотерапії, відчуваючи постійний біль та дискомфорт через уражені органи.

Ще один фактор, від якого залежить лікування – бажання клієнта. Воно повинно бути щирим, і це рішення приймається самостійно. Якщо ж діяти під тиском (родини, родичів, друзів), то вилікуватись неможливо, адже людина просто не розуміє, навіщо їй це потрібно. Тільки коли є повне усвідомлення проблеми, можна розраховувати на позитивний результат.

Третій фактор – кваліфікація спеціалістів. Якщо говорити про клініку «Колібрі», то тут працюють досвідчені фахівці, що регулярно проходять перепідготовку та готові братися за найскладніші випадки. Вони вже повернули до нормального життя сотні щасливих клієнтів, хоча здавалося б, випадки були безнадійними. Тому не треба зволікати, чим раніше почнеться лікування, тим швидше воно завершиться.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...