• Головна
  • Як скласти резюме для нової роботи
Новини компаній
11:00, 6 вересня 2022 р.

Як скласти резюме для нової роботи

Новини компаній
Як скласти резюме для нової роботи, фото-1

Через обставини, що склалися, людина може залишитися без роботи, причин тому багато. Когось скоротили на колишньому місці роботи, хтось звільнився сам, через велике завантаження і маленьку зарплату, а когось і звільнили, з багатьох причин. А є й такі, хто давно вже не працював.

Природно, коли перед вами став вибір шукати роботу чи ні, багато хто замислюється про новий пошук роботи, хтось відразу, а хтось через час. Робота в Кишиневі дуже затребувана для багатьох спеціальностей, якщо ви вирішили змінити країну.

Резюме - це те, що потрібно зробити в першу чергу, тому що саме воно стане візитною карткою у пошуку нової роботи. Завдання, яке стоїть перед вами, це зробити гідне резюме, в якому потрібно викласти свій професіоналізм та особисті якості так, щоб воно виділялося із загальної маси та було в пріоритеті. Саме такі резюме одразу зацікавлюють роботодавців. Або HR менеджера з підбору персоналу, а не вашого конкурента. Це не просте завдання, але якщо ви хочете знайти роботу в Молдові вашої мрії та скоротити час на пошуки, вам потрібно докласти невеликих зусиль.

Звичайно можливо у вас є вже резюме, яке ви колись створювали, але все змінюється, і те що було вчора, сьогодні вже не актуально, тому таке резюме не підійде. Єдине, чим воно може вам допомогти, це послужити як шаблон для складання нового, адже там залишаться дані про ваш досвід, які ви можете залишити, і додати до них нові дані.

Якщо у вас залишилася візитна картка, її потрібно переробити. У новій можна підкреслити основні професійні навички, які будуть потрібні для досягнення мети.

Для різної сфери діяльності потрібні й різні кваліфікаційні вміння. Вивчаючи нову сферу діяльності, або роботу в іншій країні, наприклад робота в Бєльцях, потрібно провести аналіз вимог, який використовують менеджери для прийому на роботу нових співробітників до компанії. Вибираючи роботу в Бельцях Дізнатися про це ви можете в інтернеті, пошукавши різні статті з певних тем. Плюсом буде спілкування з колегами, друзями чи родичами, які мають досвід та зможуть вам порадити щось продуктивне у цій галузі.

Задайте питання самі собі, чому роботодавець якоїсь компанії повинен взяти саме вас?

Потрібно добре подумати та самостійно відповісти на це питання. У цій сфері у вас немає жодного досвіду, але у вас можуть бути навички, які ви набули на попередньому місці роботи, які виявляться цінними для роботи нової компанії.

За різними даними який завжди досвід та освіту грає головну роль. Буває таке, що в компанію можуть взяти на вільне місце, співробітника без досвіду в даній сфері. А віддають перевагу саме йому, тому що в ньому є здатність швидко і легко навчатися, приймати складні рішення самостійно, уміння вирішувати конфліктні ситуації та спірні питання.

Рекомендуємо скласти список своїх особистих найбільш затребуваних якостей та професійних навичок. Які будуть ставитись до вакансії, яку ви розглядаєте. У резюме це основна частина. Наступним пунктом буде формат вашої анкети. У ньому необхідно відобразити ваш досвід роботи. Вказати всі місця, де ви працювали раніше, ким ви працювали і ваші обов'язки, які ви виконували. Можливо ви на попередньому місці роботи виконували якусь роботу, якою ви не займаєтеся за посадою, це теж слід вказати.

Після цього можна зробити опис вашої освіти. Вказати училище або університет, в якому ви навчалися, які курси, тренінги та семінари проходили. Ваші особисті досягнення. Сфокусувавши увагу на ваших досягненнях, ви неодмінно зможете переконати менеджера або роботодавця, в тому що саме ви потрібні компанії як кваліфікований співробітник.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...