• Головна
  • З українських портів зерновим коридором вивезено понад 1 млн тонн агропродукції
14:30, 27 серпня 2022 р.

З українських портів зерновим коридором вивезено понад 1 млн тонн агропродукції

З українських портів зерновим коридором вивезено понад 1 млн тонн агропродукції

Вчора, 26 серпня з порту Чорноморськ вийшло чотири судна, якими було відправлено 133 тис. тонн пшениці, кукурудзи та олії. Вони попрямували до портів Судану, Індії, Єгипту та Туреччини. Всього за період створення зернового коридору було вивезено 1 млн тонн агропродукції.

Про це повідомляє сайт 056 з посиланням на Адміністрацію морських портів України.

За тиждень роботи "зернового коридору" порти Великої Одеси прийняли 13 суден під завантаження 362 тис. тонн пшениці, кукурудзи, ріпаку, олії, сої та ячменю, які попрямують до портів Іспанії, Ізраїлю, Німеччини та Турції. Водночас 13 суден з 294 тис. тонн пшениці, олії, сої, ріпаку та кукурудзи було відправлено до портів Лівії, Нідерландів, Ізраїлю, Індії, Єгипту, Туреччини, Німеччини та Судану.

Загалом, в рамках реалізації Ініціативи про безпечне транспортування зерна та продуктів харчування, за 26 днів роботи зернового коридору з українських портів вийшло 44 судна, які вивезли понад 1 млн тонн агропродукції до 15 країн світу.

Зазначимо, що українська влада має намір збільшити обсяг продовольства, що вивозиться, втричі. Планується експортувати до трьох мільйонів тонн зернових щомісяця.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#056 #Днепр #новини Дніпро #Дніпро #новости Днепр #новини Україна #зерно Україна #зерно Запоріжжя #зерно Херсон #зерно Дніпро
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...