
13:30, 25 серпня 2022 р.
У День Незалежності ЗСУ збили дев'ять ворожих безпілотників, - ФОТО

У День Незалежності України ЗСУ знищили дев'ять ворожих БпЛА оперативно-тактичного рівня. Загалом, за півроку повномасштабного вторгнення було збито 828 безпілотників рф.
Про це повідомив Генштаб ЗСУ у Facebook.
"Вчора, 24 серпня, протягом дня, ворог на багатьох напрямках намагався розвідати дислокацію наших військ, задіюючи безпілотні літальні апарати.
Воїни Повітряних Сил та Сухопутних військ ЗСУ звичайно ж їх збивали - всього "приземлили" дев'ять одиниць.
Так, зокрема, на Сумщині та Черкащині наші захисники знищили по одному, а у Чернігівській області - 2 БпЛА, імовірно Орлан-10, ворога.
Разом переможемо!", - написали в публікації.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
17:18, 29 травня
3
15:49, 8 червня
19:25, 28 травня
5
15:13, 1 червня
65
08:14, Вчора